نیمه نخست دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان با پیروزی شاگردان گل‌محمدی خاتمه یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور ‌از ساعت 18:30 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه نخست این مسابقه با پیروزی یک بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید. یورگن لوکادیا در دقیقه 27 زننده تک گل پیروزی‌بخش سرخپوشان در نیمه اول بود.

 

دقیقه 22: مهدی ترابی پس از نفوذ از جناح راست، با یک ارسال زمینی لوکادیا را صاحب توپ کرد و ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 26: یورگن لوکادیا در پشت محوطه جریمه امید عالیشاه را صاحب توپ کرد که ضربه کاپیتان پرسپولیس از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 27:   علی نعمتی از سمت چپ با ارسال زمینی لوکادیا را صاحبت توپ کرد و مهاجم خارجی پرسپولیس با یک چرخش و ضربه‌ای دقیق گل اول بازی را برای سرخپوشان به ثمر رساند.

دقیقه 38: عباس بوعذار پس از اینکه به زمین آمد، لحظاتی بعد پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد ولی شوت هافبک صنعت نفت با اختلاف زیاد از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 41: پس از اینکه پشت محوطه جریمه پرسپولیس صنعت نفت صاحب یک ضربه خطا شد، ارسال حکیم نصاری به محمد طیبی رسید، اما ضربه مدافع صنعت نفت از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 44: عباس بوعذار پس از اشتباه گولسیانی در محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه بازیکن صنعت نفت را بیرانوند دفع کرد و توپ برگشتی را هم امیرحسین فرهادی از بالای دروازه به بیرون فرستاد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.