برنامه مسابقات هفته های پنجم تا یازدهم لیگ یک باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیراست:

 

هفته پنجم لیگ یک

سه شنبه ۲۹ شهریور

شهرخودرو مشهد - رایکا(دریاکاسپین) بابل - ساعت ۱۸- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

چادرملو اردکان – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۸- ورزشگاه نصیری یزد

آرمان گهر سیرجان – خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان

ون پارس اصفهان - خیبر خرم آباد- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر

سایپا تهران - فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه دستگردی تهران

شمس آذر قزوین - شهرداری همدان- ساعت ۱۸:۴۵- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین

چوکا تالش - پارس جنوبی جم- ساعت ۱۸:۴۵- ورزشگاه پوریا ولی تالش

خلیج فارس ماهشهر - شهرداری آستارا- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

چهارشنبه ۳۰ شهریور

استقلال خوزستان - مس شهربابک- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

 

 

هفته ششم

چهارشنبه ۶ مهر

مس شهربابک- سایپا تهران- ساعت ۱۷- ورزشگاه زینلی سرچشمه

رایکا(دریاکاسپین) بابل– چادرملو اردکان- ساعت ۱۷- ورزشگاه ۷ تیر بابل

خوشه طلایی ساوه - شهرخودرو مشهد- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه یادگارامام قم

فجر سپاسی شیراز - شمس آذر قزوین- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

شهرداری آستارا - چوکا تالش - ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا

شهرداری همدان – خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

خیبر خرم آباد - استقلال خوزستان- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد

پارس جنوبی جم - ون پارس اصفهان ششم- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه تختی جم

استقلال ملاثانی - آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۸- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

هفته هفتم

پنجشنبه ۱۴ مهر

شهرخودرو مشهد – استقلال ملاثانی - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

آرمان گهر سیرجان - فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان

چادرملو اردکان - شهرداری همدان- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه نصیری یزد

خوشه طلایی ساوه - رایکا(دریاکاسپین) بابل- ساعت ۱۷- ورزشگاه یادگارامام قم

ون پارس اصفهان - مس شهربابک- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه فولادشهر اصفهان

شمس آذر قزوین - شهرداری آستارا- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

چوکا تالش - خیبر خرم آباد- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه پوریاولی تالش

خلیج فارس ماهشهر - پارس جنوبی جم- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

استقلال خوزستان - سایپا تهران- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

هفته هشتم

سه شنبه ۱۹ مهر

مس شهربابک – شمس آذر قزوین- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه زینلی سرچشمه

فجرسپاسی شیراز – شهرخودرو مشهد- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

رایکا(دریاکاسپین) بابل– خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل

سایپا تهران – ون پارس اصفهان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین  تهران

شهرداری آستارا – استقلال خوزستان - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه وحدت  آستارا

خیبر خرم آباد – چادرملو اردکان- ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد

شهرداری همدان – چوکا تالش - ساعت ۱۵:۴۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

پارس جنوبی جم – آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی  جم

استقلال ملاثانی – خوشه طلایی ساوه - ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

هفته نهم

سه شنبه ۲۶ مهر

شهرخودرو مشهد – مس شهربابک - ساعت ۱۵- ورزشگاه ثامن الائمه  مشهد

خوشه طلایی ساوه – شهرداری همدان- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه یادگار امام قم

چادرملو اردکان – ون پارس اصفهان - ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه نصیری یزد

شمس آذر قزوین – سایپا تهران- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

چوکا تالش – فجر سپاسی شیراز- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه پوریا ولی  تالش

خلیج فارس ماهشهر – خیبر خرم آباد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

استقلال ملاثانی – رایکا(دریاکاسپین) بابل- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

چهارشنبه ۲۷ مهر

آرمان گهر سیرجان – شهرداری آستارا- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان

استقلال خوزستان – پارس جنوبی جم - ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

هفته دهم

سه شنبه ۳ آبان

رایکا(دریاکاسپین) بابل– آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه ۷ تیر بابل

فجرسپاسی شیراز – خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز

مس شهربابک – چوکا تالش- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه زینلی سرچشمه

شهرداری همدان – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۵- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

سایپا تهران – چادرملو اردکا- ساعت ۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران

ون پارس اصفهان – استقلال خوزستان- ساعت ۱۵- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر

خیبر خرم آباد – شمس آذر قزوین- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد

شهرداری آستارا – شهرخودرو مشهد - ساعت ۱۵- ورزشگاه وحدت آستارا

پارس جنوبی جم – خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵:۳۰-

هفته یازدهم

دوشنبه ۹ آبان

شهرخودرو مشهد – خیبر خرم آباد یازدهم- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

 

رایکا(دریاکاسپین) بابل– شهرداری همدان - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه ۷ تیر بابل

آرمان گهر سیرجان – مس شهربابک - ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان

چادرملو اردکان – پارس جنوبی جم - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه نصیری یزد

خوشه طلایی ساوه – شهرداری آستارا- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه یادگارامام قم

شمس آذر قزوین – استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردارآزادگان قزوین

چوکا تالش – سایپا تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پوریاولی تالش

خلیج فارس ماهشهر – ون پارس اصفهان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

استقلال ملاثانی – فجرسپاسی شیراز - ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.