یکی از تصمیمات ویژه ژوزه مورایس در مصاف با پیکان تعویض پیام نیازمند با نیما میرزازاد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

البته تا پیش از تعویض پیام نیازمند که در دقیقه 63 مقابل پیکان جای خود را به نیما میرزازاد داده بود، سپاهان با 5 گل از حریف در خانه خودش پیش افتاده بود و مورایس از کسب پیروزی و 3 امتیاز اطمینان خاطر داشت، تا اولین فرصت حضور در لیگ برتر به دروازه‌بان دو تیم هم داده شود.

پیام نیازمند پیش از دیدار برابر پیکان موفق به ثبت 13 کلین شیت شده بود، که با توجه به حضور تا دقیقه 63 کلین شیت چهاردهم هم به نام او ثبت شد و کادر فنی با اطمینان خاطر از این موضوع بود،  که یکی از تعویض‌های خود را به خط دروازه اختصاص داد.

نیازمند البته پیش از خروج چندین مرتبه و به ویژه در دقایق ابتدایی نیمه اول که پیکان عملکرد خوبی داشت، به خوبی از دروازه خود برای ثبت کلین شیت چهاردهم حراست کرد.

نیازمند پس از هفته دوم رقابت‌های این فصل به سپاهان پیوست و به همین دلیل دو دیدار ابتدایی را از دست داد. او سپس با تصمیم مورایس پس از فیفادی شهریورماه هم روی نیمکت نشست، تا 3 مسابقه لیگ برتر با به این ترتیب از دست داده باشد. شاید اگر این اتفاقات نبود، او حالا در کنار پورحمیدی و بیرانوند با 17 کلین شیت به هفته ماقبل پایانی مسابقات فصل بیست و دوم لیگ برتر رسیده بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.