سفیدپوشان بحران زده پایتخت انگلیس با قبول شکستی خانگی برابر تیمی که سامان قدوس برای آن توپ می‌زند، آخرین بازی خانگی‌اش را به پایان رساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در آغاز هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) تیم فوتبال تاتنهام در خانه به مصاف برنتفورد رفت و این بازی را با نتیجه 3 بر یک به میهمان خود باخت.

تاتنهام اگرچه با گل دقیقه هشتم هری کین پیش افتاد و برنده هم به رختکن رفت اما با ارائه نمایشی ضعیف در نیمه دوم، به حریف اجازه بازگشت به بازی داد و اینگونه شد که برایان امبئومو در دقیقه 50 گل تساوی را برای برنتفورد به ثمر رساند. خود او در دقیقه 62 دومین گل برنتفورد را زد و با گل دقیقه 88 یوان ویسا هم خیال خود را از بابت کسب پیروزی آسوده کرد.

سامان قدوس، هافبک ایرانی برنتفورد در این بازی نیمکت‌نشین بود.

با این نتیجه تاتنهام 57 امتیازی و در رده هفتم جدول باقی ماند اما هنوز این احتمال هست که تیم سفیدپوش لندن این جایگاه را هم از دست بدهد و دستش از سهمیه لیگ کنفرانس اروپا هم کوتاه شود. سامان قدوس و یارانش هم با این نتیجه 56 امتیازی شدند و در رده نهم قرار گرفتند.

در ادامه بازی‌های امروز هفته سی‌وهفتم لیگ برتر انگلیس، از ساعت 17:30 به وقت تهران 4 بازی همزمان برگزار می‌شود که در مهمترین بازی‌ها منچستریونایتد میهمان بورنموث است و لیورپول میزبان استون‌ویلا. از ساعت 20 نیز آرسنال در خانه ناتینگهام فارست به میدان خواهد رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.