در حالی که تصور می‌شد یاسین سلمانی به پرسپولیس ملحق شود، او از برنامه یحیی کنار گذاشته شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 یاسین سلمانی اگرچه مشخصات تهاجمی بیشتری دارد، اما تقریبا در سبک سروش رفیعی برای پرسپولیس است و جذب او می‌توانست هافبک 33 ساله سرخپوشان را به نیمکت تبعید کند. در ابتدای نقل و انتقالات تصور می‌شد فسخ قرارداد یاسین با سپاهان به منزله انتقال قطعی او به پرسپولیس خواهد بود اما هرچه گذشت شانس طرفین برای امضای قرارداد همکاری کمرنگ‌تر شد تا اینکه حالا نه لیست پرسپولیس جایی برای سلمانی دارد و نه یحیی تمایلی به جذب این بازیکن نشان داده است.

در چنین شرایطی، سروش رفیعی همچنان تنها هافبک مرکزی و بازی‌ساز پرسپولیس است که می‌تواند در پست شماره 8 قرار بگیرد و فرم بازی سرخپوشان را هجومی کند. در 10 بازی پایانی فصل، یحیی با استفاده از یک هافبک تدافعی و قراردادن سروش در کنار سرلک، تیمش را در زمان حمله 5 تا 7 نفره کرد و به این شکل موفق شد حریفان را یکی پس از دیگری شکست دهد.

1899351

نکته جالب در مورد رفیعی این است که او فصل گذشته شمایل متفاوتی از فوتبال خود را به نمایش گذاشت و با دوندگی بیشتر و حضور همزمان در دفاع و حمله، به مهره موردنظر یحیی گل‌محمدی تبدیل شد.

1899352

حالا سه بازی دوستانه ابتدایی پرسپولیس نشان می‌دهد که یحیی همچنان قصد دارد از یک هافبک دفاعی و سروش استفاده کند. البته ماجرای سربازی سرلک ممکن است تمام معادلات را تغییر دهد، اما فعلا رفیعی یکی از 11 بازیکن اصلی پرسپولیس برای فصل جدید محسوب می‌شود؛ بازیکنی با مشخصات منحصربه‌فرد و البته شماره پیراهنی تاریخی.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.