سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی تأکید کرد که جایگاه ملوان انزلی و فولاد خوزستان در پایان فصل بهتر از جایگاه فعلی آنها خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ملوان بندر انزلی مقابل فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: به تیم فولاد و علیرضا منصوریان که از دوستان قدیمی من است، خوش‌آمد می‌گویم. دیدار فردا، مسابقه بسیار پراهمیتی برای هر دو تیم است. انصافاً ملوان و فولاد با توجه به بازی‌هایی که انجام دادند، جایگاه‌شان اینجای (پایین) جدول نیست و مطمئنم پس از پایان فصل در جایگاه بهتری خواهند بود.

«ما میزبان هستیم و باید به نحو احسن استفاده کنیم.» وی با بیان این جمله افزود: باید از هواداران‌مان تشکر کنم که پس از باخت مقابل استقلال در صفحات مجازی و شهر حمایت و کمک‌مان کردند که تمرینات خوبی در این هفته داشته باشیم. از آنها می‌خواهیم فردا ما را تنها نگذارند و دوست دارم ورزشگاه پُر شود تا با یک یار اضافه برابر فولاد بازی کنیم. می‌خواهیم فولاد را شکست دهیم و راه‌مان برای ادامه مسیر هموار شود. روی نقاط ضعف و قوت فولاد کار کرده‌ایم و امیدوارم فردا روز کم اشتباه ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در مورد مشکل گلزنی تیمش تصریح کرد: ما گل زده‌ایم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کرده‌ایم. ما به تیم‌های سرسختی برخورد کرده‌ایم، به ذوب‌آهنی خوردیم که آماده بود و سپس با استقلال بازی کردیم. فردا هم برابر فولاد بازی خواهیم کرد. از هفته پنجم دو، سه بازیکن به ما اضافه می‌شوند و شرایط‌مان بهتر خواهد شد. امیدوارم در دو دیدار آینده امتیاز لازم را بگیریم و از تیم‌های دیگر عقب نمانیم. به این تیم خیلی امیدوارم. امیدوارم استارت‌مان برای بازی فردا زده شود و با حمایت پرشور هواداران اولین سه امتیاز فصل را بگیریم.

تارتار راجع به غایبان تیمش در بازی با فولاد و آخرین وضعیت محمدرضا خانزاده گفت: بعد از مدت‌ها سهیل فداکار را در لیست‌مان خواهیم داشت. خانزاده دچار سرماخوردگی شدید شده است و استراحت می‌کند. صحبت‌هایی نیز مطرح است که به تیم‌های دیگر برود. او پیشنهاداتی دارد و باید ببینیم کارش به کجا می‌رسد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.