کارگروه نظارت بر سقف بودجه و قرارداد باشگاه‌ها مجدداً با درخواست باشگاه‌های پرسپولیس، سپاهان و فولاد خوزستان مخالفت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 در حالی که روز گذشته کارگروه نظارت بر سقف بودجه و قرارداد باشگاه تشکیل جلسه داد و با درخواست سه باشگاه پرسپولیس، سپاهان‌ و فولاد خوزستان برای افزایش سقف بودجه مخالفت شد، قرار بود ظهر امروز (دوشنبه) این کارگروه جلسه‌ای فوق‌العاده در دفتر مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال برگزار کند تا دوباره به این درخواست رسیدگی شود.

بر همین اساس ظهر امروز  این  جلسه در دفتر تاج برگزار شد و در پایان این جلسه مجدداً، کارگروه نظارت بر سقف بودجه و قرارداد باشگاه‌ها با درخواست‌ باشگاه‌های پرسپولیس، سپاهان و فولاد مخالفت کرد.

باشگاه سپاهان به دلیل پُر شدن سقف بودجه خود هنوز نتوانسته است قرارداد عیسی آل‌کثیر و برایان دابو را ثبت کند و پرسپولیس نیز برای جذب مهاجم خارجی و فولاد جهت استخدام مربی جدید درخواست افزایش بودجه داشته‌اند.

کارگروه نظارت بر سقف قراردادها بیش از این در یک مرحله قانون مربوط به بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ‌های خارجی و تعداد سهمیه زیر 23 سال را دستخوش تغییر کرد که این موضوع با انتقادهایی مواجه شده بود.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.