قشقایی شیراز که بازیکنان خوبی را در نقل و انتقالات گرفت، یک به یک درحال از دست دادن بازیکنانش می‌باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 قشقایی به طور جدی با اصغر اکبری استارت زد و پس از گذراندن چند هفته، جایش را به مهرداد شکاری داد. شکاری همان سالی که برق جدید به لیگ یک صعود کرد، در مقطعی کوتاه سرمربی برق جدید شد.

در آن زمان که برق جدید با شکاری نتایج خوبی کسب نمی‌کرد، بردبار مالک باشگاه برق جدید از بازیکنان خواست تا جلوی پای وی راهی را بگذارند تا تیم مدعی صعود شود. بازیکنان نیز پیشنهاد دادند تا با تغییر سرمربی و بازگشت وحید رضایی به برق جدید، آنها می‌توانند نتایج خوبی کسب کنند که همین نیز شد و برق جدید با وحید رضایی به لیگ یک صعود کرد.

اکنون که باشگاه برق جدید در لیگ یک تیمداری نمی‌کند و بازیکنان این تیم درحال پیوستن به قشقایی می‌باشند، شکاری سرمربی قشقایی به یاد آن روز که بازیکنان مخالفش بودند، به مدیریت اعلام داشته که این بازیکنان را می‌خواهد اما رفتارش در تمرینات قشقایی با این بازیکنان، سبب دلخوری بازیکنان شده و آنها نیز فرار را بر قرار ترجیح داده و سر از تیم‌های دیگر در می‌آورند.

بر کسی پوشیده نیست که پوشیدن پیراهن قشقایی برای هر بازیکنی افتخار است اما رفتار عجیب آقای سرمربی سبب شده تا بازیکنان باکیفیت و خوب قشقایی یک به یک از این تیم جدا شوند و سر از تیم‌های دیگر در بیاورند.

نویسنده: حسین پنبه‌کار

انتهای پیام/