برانکو ایوانکوویچ: اگر در جام حذفی بخواهیم قهرمان شویم باید بتوانیم هر تیمی را شکست دهیم و به مقام قهرمانی برسیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برانکو ایوانکوویچ در رابطه با جلسه امروزش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: درباره بازی با سپاهان و جام حذفی صحبت کردیم. همچنین درباره مسائل روزمره باشگاه با سرپرست حرف زدیم. 

 

وی درباره شایعه جدایی نورالهی و اضافه شدن رفیعی افزود: من نمی دانم چه کسی از جدا شدن نورالهی و اضافه شدن رفیعی صحبت کرده است. نورالهی بازیکن تیم ماست و من میدانم که سروش رفیعی بازیکن تراکتورسازی است.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در واکنش به شایعه جذب اشکان دژاگه تصریح کرد: درباره دژاگه هم نمیدانم این حرف از کجا سرچشمه می گیرد. درست نیست که چنین اطلاعاتی مطرح شود.

 

برانکو درباره تمرین دیروز تیم و دست دادن خود با تک تک بازیکنان گفت: این کار معمول من است. من به آنها تبریک گفتم زیرا بازی خوبی را در دربی برگزار کردند. طبیعی است که اینها جزئیاتی پیش پا افتاده است. اگر مهدی در دربی آن گل را می زد همه چیز عوض می شد. طبیعی است که با برد ما میتوانستیم هواداران خود را شاد کنیم اما استقلال تیم بزرگی بود و در دربی هم برنده از قبل مشخص نیست. بارها هم گفته ام که این تیم چه بازیکنان بزرگی دارد. 

وی درباره قرعه کشی جام حذفی ادامه داد: اگر در جام حذفی بخواهیم قهرمان شویم باید بتوانیم هر تیمی را شکست دهیم و به مقام قهرمانی برسیم.

برانکو درباره اینکه انصاری هم قرارداد داشت اما از تیم جدا شد گفت: آن موضوع تمام شده است و ماجرای متفاوت از نورالهی است. ساسان انصاری موقع تمام نشدن نقل و انتقالات از تیم رفت اما الان نقل و انتقالات تمام شده است و نورالهی ماندنی است. 

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی نیا در بازی با سپاهان اذعان داشت: کمال که به علت سه اخطاره بودن محروم است احمدزاده هم اندکی مصدومیت دارد که شرایط وی را پیگیری می کنیم.

وی درباره برنامه تیم برای بازی با سپاهان گفت: برنامه ما تمرین، تمرین و تمرین است. ما امروز تمرین مان پشت درهای بسته صورت می گیرد و سه شنبه هم راهی اصفهان شده و یک تمرین آنجا انجام می دهیم.

برانکو در پایان درباره اینکه در صورت غیبت ملی پوشان در بازی جام حذفی شرکت می کنند، بیان داشت: در صورتی که ملی پوشان ما حضور نداشته باشند، نمی توانیم در جام حذفی شرکت کنیم چون نیمی از ترکیب اصلی ما نیستند.

انتهای پیام/