مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: نگران شرایط تیم فوتبال پیکان نیستم ولی باید زودتر چاره‌ای برای این شرایط اندیشیده شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود شیعی درباره شکست های متوالی تیم فوتبال پیکان در لیگ برتر به رادیو تهران گفت: با توجه به بازیکنان و امکانات سخت افزاری، انتظار داریم تیم بازی های خوبی انجام بدهد. الان پنج بازی است که نتیجه ای که باید به دست نمی آوریم. جلسات متعددی با کادر فنی و هیات مدیره داشته ایم.

وی افزود: سال گذشته هم در مقطعی هشت هفته برد نداشتیم ولی با خویشتن داری تیم را راه انداختیم. امیدواریم امسال هم همینطور شود. با شناخت خوبی که از ظرفیت بازیکنان دارم، نگران نیستم ولی باید سریعتر چاره ای اندیشیده شود.

مدیرعامل باشگاه پیکان در پاسخ به این سئوال که علت اصلی ناکامی تیمش را چه می داند؟ گفت: کادر فنی اعتقاد دارد بحث فوتبالی عامل این نتایج است. کادر فنی قول داده است روی بخش دفاعی کار کند. ما در دو سال گذشته یکی از بهترین خطوط دفاعی را د اشتیم. فکر می کنم یکی از عوامل ناکامی ما بحث تمرکز تیم است. بازیکنان باید روی فوتبال تمرکز داشته باشند. ضمن اینکه با چهار، پنج باخت متوالی تیم از نظر روحی دچار مشکل شده است.

شیعی درباره احتمال تقویت پیکان در نیم فصل، تصریح کرد: کادر فنی هنوز برنامه خاصی به ما نداده است و منتظریم تا در نیم فصل آنالیز دقیقی از تیم داشته باشیم. طبق برنامه فنی جلو می رویم نه برنامه احساسی.

وی در خصوص میزان تاثیر اشتباهات داوری در نتایج پیکان، خاطرنشان کرد: اشتباهات داوری برای تمام تیم ها هست. داوری آنقدر در نتایج ما تاثیرگذار نبوده است. نمی شود گفت اصل مشکلات ما داوری بوده است. اشکال از خودمان بوده است و باید ببینیم ضعفمان از کجاست.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان درباره برگزاری مجمع فوق العاده در آذرماه در ارتباط با بحث بازنشستگان، گفت: قرار نیست مجمع فوق العاده ای باشد. در جلسه آخر هیات رئیسه بحثی در این ارتباط نشد. در جلسات قبل و پیش از مطرح شدن بحث بازنشستگان، برای برگزاری مجمع در آذرماه تصمیمی گرفته شده بود ولی اینکه آیا این مجمع برگزار می شود یا خیر را نمی دانم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.