در مراسم قرعه کشی لیگ برتر؛

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خوشحال هستم که کاظمی با تجربه خود در سازمان لیگ حضور دارد

به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی، مهدی تاج در مراسم قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت:سال دیگر تلاشمان این است که 23 هفته لیگ در روزهای آخر هفته و ایام تعطیل برگزار شود.الان 3 سال است که مسابقات به صورت یکنواخت و پیشاپیش مشخص برگزار می شود. در این ایام بازی های دوستانه و مقدماتی جام جهانی نیز برگزار می شود. تلاشمان این است که ارزش بازی های لیگ و جام حذفی بالاتر برود. تا هفته چهارم هم ایام نقل و انتقالات را ادامه بخشیده ایم.

وی ادامه داد:باید لیگی گویا، پربازده و پاسخگو داشته باشیم. در برابر اعتراضات احتمالی لازم است پاسخ گو باشیم و سکوت سازمان لیگ در این هنگام معنا ندارد. امسال ما در مجموعه فوتبال به دنبال این هستیم با لیگی پویا به تیم ملی کمک کنیم. تیمی که نقطه اوج و اقتدار هر کشوری است. لیگ راه درستی را پیش گرفته است تا به تیم ملی کمک کند. برنامه ریزی مان این است که لیگ فوتسالمان هم پربازده باشد.

تاج افزود:در برابر اعتراضات احتمالی لازم است پاسخ گو باشیم و سکوت سازمان لیگ در این هنگام معنا ندارد. امسال ما در مجموعه فوتبال به دنبال این هستیم با لیگی پویا به تیم ملی کمک کنیم. تیمی که نقطه اوج و اقتدار هر کشوری است. لیگ راه درستی را پیش گرفته است تا به تیم ملی کمک کند. برنامه ریزی مان این است که لیگ فوتسال مان هم پربازده باشد. امروز جلسه ای 4 ساعته با مدیران داشتیم و همگی همصدا شدیم تا برنامه ها به تیم ملی کمک کند. در آن جا تصویب شد لیگ فوتسال و فوتبال پویا برای بانوان داشته باشیم. فوتسال بانوان ما قهرمان آسیا و هفتم دنیا است. تصویب شد از محل قرارداد همه بازیکنان 5 درصد کسر شود. اما اگر تیم فوتسال بانوان تشکیل شود 2 یا 3 درصد کم می شود. این جایزه ای است برای تیم هایی که هم در فوتبال و هم در فوتسال تیم داشته باشند. ان شاء الله در فدراسیون هم همگی دست به دست هم می دهند. ما دنبال هیاهو نیستیم. بسیار خوشحال هستم از این که بگویم مراجع ذیصلاح به تمام مسائل رسیدگی می کنند. انتصاباتی هم که داشته ایم بر همین اساس بوده است.خوشحال هستم که کاظمی با تجربه خود در سازمان لیگ حضور دارد. به شوخی گفته ام که وی از زمان احمدشاه در فوتبال حضور دارد. تلاشمان این است که فضایی خوب برای تیم های ملی اعم از نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان فراهم گردد. در خصوص بازاریابی از مهندس عابدینی استفاده کرده ایم.

وی ادامه داد:امروز فوتبال با هیچ پدیده ای قابل مقایسه نیست. همه آحاد جامعه دنبال بحث فوتبال هستند. اسدی دبیر کل ما است و از هیات رییسه تشکر می کنم که در تمام انتخابات ما را همراهی کرده اند. 

 

انتهای پیام/