شاهین درستکار نماینده شرکت توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورززشی کشور در آذربایجان شرقی گفت: طبق برنامه ای که از قبل داشتیم کار ها را جلو می بریم. کار 6 روز عقب افتاده بود که قرار شد پیمانکار با کار شبانه روزی در وقت معین ، که 90 روز بعد از آغاز پروژه کار را تحویل دهد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، وی خاطر نشان کرد :در قرار فی ما بین ما و پیمانکار خسارت سنگینی برای هر روز دیر کرد در نظر گرفته شده است به همین منظور پیمانکار مجبور است در وقت معین کار را تحویل ما بدهد.

درستکار در ادامه گفت: 60 سانتی متر از خاک نباتی موجود را برداشته ایم و 15 سانتی متر مصالح پخش شده و تراکم آن گرفته شده است و به زودی لوله های  هوشمند هیتینگ و مکانیکی آبیاری در سطح زمین گذاشته خواهند شد.

شاهین درستکار در رابطه با تخصیص اعتبارات کافی گفت:متاسفانه مشکل اعتبار در سراسر کشور وجود دارد ولی ما در تلاشیم با تزریق به موقع اعتبارات پروژه را در وقت معین آماده بهره برداری کنیم.

وی در رابطه با مشکل اصلی در روند کار اظهار داشت: مشکل اصلی برای ما واردات چمن از خارج کشور است که امیدواریم با همکاری همه ی ارگان ها در روند وادارات چمن کارها تسریع پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون مراحل زه کشی زیرزمینی در حال اجرا است.

 

احتمال تاخیر چند روزه در اتمام پروژه

عطا شرفشاهی معاون فنی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در رابطه با آخرین وضعیت زمین چمن یادگار امام گفت: شرکت توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی ، مشاورین و پیمانکار شبانه روز تلاش می کنند تا بتوانیم سر موقع زمین چمن را آماده کنیم. 35کیلومتر لوله گذاری انجام خواهد شد که بعد از زه کشی و پخش و استاندارد سازی لوله ها بارگذاری می شوند.

وی با ابراز رضایت از کار پیمانکار خاطر نشان کرد:از کار پیمانکار رضایت کامل داریم.شخصا از تمام مراحل کار نظارت دارم و مشاهده می کنم که پیمانکار در همه ی مراحل از دوربین و شاخص برای تراز قرار دادن سطح استفاده می کند واین کار دقیق ما را جهت انجام با کیفیت پروژه  امیدوار می کند.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر در حال عقد قرار داد با شرکت خارجی جهت خرید چمن هستیم و امیدواریم کار بخوبی  پیش برود و احتمال تاخیر چند روزه در اتمام پروژه وجود دارد.

 

بازسازی چمن فرصت خوب برای بهبود وضعیت خدمات رسانی

حبیب مقصودی مدیر مجموعه یادگار امام (ره) در رابطه با بازسازی چمن ورزشگاه گفت:بازسازی چمن ورزشگاه یادگارامام(ره) فرصت مناسبی برای ما شد تا بتوانیم مابقی نیازمندی های مورد نیاز استادیوم را فراهم سازیم.امیدوارم با حمایت و کمک مسئولین استانی و شهری بتوانیم نواقص دیگر را برای بهبود خدمات رسانی برای هواداران عزیز فراهم سازیم.

وی خاطر نشان کرد: آماده سازی سکو ها ، تجهیز و تعمیر صندلی ها، آسفالت راه های ارتباطی و مسیر گشایی ها کار های مورد نیاز برای بهبود کیفیت دمات رسانی ما هستند.

وی در ادامه در رابطه با کارهای انجام گرفته گفت: رختکن های یادگار نیز وضعین مناسبی را نداشتند و ما از این فرصت استفاده کردیم و تعمیر و بازسازی رختکن هارا شروع کردیم .در حال حاضر یک رختکن به صورت کامل به شکل کاملا مدرن و اروپایی بلازسازی شده است و بزودی رختکن دیگر را نیز آماده میکنیم.همچنین با کاشت بیش از 70 هزار نهال در فضای مجموعه یادگار امام(ره) تلاش میکنیم فضای سبز موجود در مجموعه را ارتقاع بخشیم.

به هر حال آن چیز که مشخص است زمین چمن یادگار امام(ره) نیاز مبرم به بازسازی داشت و هیتینگ و آبیاری هوشمند یکی از نیاز های یک ورزشگاه مدرن است امیدواریم با اتمام به موقع پروژه تیم های تبریزی و هواداران از نگرانی خارج شوند.

خبرنگار: "معصومی"

انتهای پیام/