بهرام امیری، مسئول سابق نقل و انتقالات استقلال در خصوص عدم جذب جواد نکونام در فصل گذشته توسط استقلال دست به افشاگری زد

به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی، بهراک امیری در خصوص عدم جذب جواد نکونام در فصل گذشته توسط استقلال دست به افشاگری زد. وی در این باره اظهار داشت: بنده به عنوان مسئول نقل و انتقالات فصل گذشته در کنار سرمربی تیم پرویز مظلومی با توجه به لیست درخواستی ایشان به دنبال جذب نفرات موردنظر بودم. در لیستی که آقای مظلومی به بنده ارائه کردند جواد نکونام در لیست بازیکنان اولیه ای بود که باشگاه باید آنها را جذب می کرد.  

وی ادامه داد: بنده در حضور یکی از بازیکنان بزرگ تیم تلفنی با نکونام صحبت کردم. این بازیکن با تمام وجود دوست داشت به استقلال بیاید. باید اعتراف کنم بعد از 20 سال حضور در نقل و انتقالات نکونام یکی از بی ادعاترین و بی حاشیه ترین نفراتی بود که من با او مذاکره کردم. هیچ توقع مالی برای حضور در استقلال نداشت و تمام صحبت های ما را پذیرفت و به نوعی توافقات حاصل شد. 

امیری در پایان گفت: بعد از چند روز آقای مظلومی زنگ زد و گفت در رابطه با جذب نکونام دیگر اقدامی انجام ندهید. در حالی که فقط یک امضا مانده بود و حضور او در تمرین استقلال پیش بینی هم شده بود، فشارهایی به وی وارد شد تا مانع جذب نکونام شود.

 

انتهای پیام/