سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن گفت: از سازمان لیگ به خاطر این که بازی سوپرجام را در تقویم فصل قرار دادند، تشکر می کنم

به گزارش سرویس فوتبال فرتاک ورزشی، سعید آذری در گفتگو با سایت باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: تیم فوتبال باشگاه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و آماده شروع رقابتهای لیگ برتر است. خوشبختانه سازماندهی خوبی صورت گرفته است و کادر فنی با نظارت و برنامه های منظم تمرینی تیم را به آمادگی مطلوبی رسانده است که امیدواریم بازتاب خوبی از این تلاشها در رقابتهای فصل جاری داشته باشیم.

 

وی در ارتباط با دیدار سوپر کاپ نیز اظهار داشت: همواره دیدار سوپر کاپ در همه کشورهای صاحب فوتبال برگزار شده است و بایستی همین جا از سازمان لیگ به خاطر این که این بازی را در تقویم فصل گنجاندند تشکر کنیم.

 

وی ادامه داد: نکته حائز اهمیت در مورد این دیدار این است که شان این بازی حفظ شود. به هر حال در این مسابقه قرار قهرمان لیگ و جام حذفی فصل گذشته مقابل هم قرار گیرند. این دو تیم شهرستانی با تلاش و پشتکار ستودنی به قهرمانی رسیده اند و هم اکنون سازمان لیگ بایستی به نحوی این بازی را برگزار کند که در کشورهای صاحب فوتبال برگزار می شود. امیدوارم هدف فقط برگزاری این دیدار نباشد و این مسابقه در حد و اندازه سوپر جام برگزار گردد.

 

 

انتهای پیام/