جلسه نهایی و هماهنگی لیگ برتر بسکتبال آقایان سه شنبه ۲۹ مهر ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جلسه نهایی و هماهنگی لیگ برتر بسکتبال آقایان در حالی سه شنبه ۲۹ مهر ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد که این دروه با تغییرات فراوانی نسبت به دوره نیمه تمام قبل همراه خواهد بود.

لیگ برتر بسکتبال، سال گذشته در حالی نیمه تمام ماند که فقط رقابتهای دور مقدماتی با حضور ۱۴ تیم وصدرنشینی شهرداری گرگان برگزار شد و  شیوع ویروس کرونا مانع برگزاری دور نهایی این رقابتها گردید.

امسال با تصمیم مسئولان فدراسیون بسکتبال، این دیدارها با حضور ۱۶ تیم و احتمالا در دو گروه به صورت نیمه متمرکز  از اواسط آبان ماه در تهران ( موقتا دور رفت بازی ها) آغاز خواهد شد و این در حالی است که حضور پتروشیمی بندر امام در ابتدا به دلیل تصمیم مسئولان این تیم و سپس بدهی به فدراسیون در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در این دوره تیم های کوچین، آینده سازان، مس رفسنجان، خانه بسکتبال کردستان و خانه بسکتبال جهرم تازه وارد های لیگ برتر خواهند بود. هر چند که خبر هایی از حضور تیم آفتاب زاگرس با مربیگری بهرام رمضان مربی تیم ملی جوانان رقابتهای ۲۰۲۴، به عنوان نماینده جدید اهواز در این رقابتها به گوش می‌رسد.

همچنان باید منتظر تصمیم نهایی مسئولان فدراسیون بسکتبال ماند تا نحوه دقیق برگزاری لیگ و تیم های شرکت کننده در این دوره اعلام گردد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.