جواد نکونام در مورد وواکنش ها نسبت به خداحافظی اش گفت: به خیلی از تماس ها نتوانستم پاسخ دهم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی ایران، از سیل پیام‌ها و همین‌طور ابراز علاقه هواداران پس از خداحافظی، تحت تأثیر قرار گرفته است. او در این باره گفت: «ابتدا باید از مردم ایران یک تشکر ویژه کنم. از لحظه‌ای که خبر خداحافظی‌ام را اعلام کردم نمی‌تواند بگویم چقدر پیغام احساسی داشتم. از تمام ایران در صفحه شخصی‌ام در ایسنتاگرام پیغام گذاشتند. دوستان زیادی هم به موبایلم پیام دادند و تماس گرفتند. خیلی از تماس‌ها را نتوانستم پاسخ دهم. اینجا می‌خواهم از تک تک این عزیزان تشکر کنم. دست آنها را می‌بوسم و امیدوارم یک روز دوباره بتوانم به این فوتبال و به این مردم خدمت کنم.»

 

او با اشاره به پیام وزارت ورزش، فدراسیون، باشگاه استقلال و... پس از خداحافظی‌اش تاکید کرد: «از هیچ‌کس توقع نداشتم ولی من را شرمنده کردند. برای باشگاه بزرگ استقلال و تمام طرفدارانش آرزوی موفقیت دارم. از مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم که به خاطر خداحافظی‌ام بیانیه دادند. باید از همبازی‌هایم یک تشکر ویژه کنم که از روز گذشته تا به حال تماس‌های زیادی گرفتند. پیغام‌های زیادی دادند و حرف‌هایی در رسانه‌ها زدند و حمایت کردند. باید از رسانه‌ها هم تشکر کنم که با نوشته‌های خود به من دلگرمی دادند تا انشالله بتوانم قدم در راه تازه‌ای بگذارم. قطعاً همدلی و اتحاد ما می‌تواند در سرنوشت فوتبال کشورمان تأثیرگذار باشد. امیدوارم به عنوان فرزند کوچک ایران، خاطرات خوبی در ذهن همه رقم زده باشم.»

 

نکونام درباره غیبت نام بعضی از مربیانش در بیانیه‌ای که منتشر کرد، گفت: «همیشه وقتی اسم می‌بریم، ممکن است اسم افرادی از قلم بیفتد. من با هیچ‌کس خصومت یا مشکلی ندارم و اگر اسم کسی از قلم افتاد، تعمدی در کار نبود. مربیانی چون جلالی، فیروز کریمی، حسین فرکی، حمید ندیمیان، على توپال، رحیم میرآخوری، علی دوستی مهر، کوردس،مرحوم علیزاده، براگا، جلال طالبی، امیر ابوطالب، مهدی مناجاتی، ناصر ابراهیمی و حتی افشین قطبی عزیز، در موفقیت من نقش بسزایی داشتند. همین‌طور یکی مثل بلاژویچ. من همیشه قدردان مربیانم بوده‌ام. برای تک تک آنها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم شاگرد خوبی برایشان بوده باشم.»

 

نکونام در پایان با اشاره با حضور پرویز ابوطالب، دایی، کریم باقری، فردوسی پور و علیخانی در مراسم خداحافظی‌اش گفت: «این دوستان منت گذاشتند و به مراسم خداحافظی‌ام آمدند. باید یه تشکر ویژه از آنها کنم. مثل این عزیزان در ورزش و تلویزیون ایران کم داریم. حضور آنها در روز تلخ خداحافظی‌ام، یک اتفاق شیرین بود. باید از موسسه بهشت الرضا (ع) و شخص آقای اصلانی و همکارانشان  هم تشکر ویژه‌ای کنم که این میزبانی زیبا را از من و میهمان‌هایم در مراسم خداحافظی‌ام داشت. همین‌طور از تک تک نماینده رسانه‌ها که در مراسمم حاضر شدند تشکر می‌کنم.»


منبع: ورزش سه

انتهای پیام/