باشگاه فولاد خوزستان قصد دارد در آخرین روزهای نقل و انتقالات لیگ شانزدهم سه بازیکن جدید بگیرد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، علیرضا اژدری زاده با بیان این مطلب، اظهار داشت: تمرین های تیم با برنامه ریزی های صورت گرفته در منطقه پردیس کرج در حال پیگیری است، نکته قابل توجه در کاروان تیم بالارفتن انگیزه و هماهنگی بین بازیکنان است و این موضوع باعث شد که فولاد بتواند در دیدار با تیم پدیده خراسان در اکثر دقایق برتری اش را به این تیم دیکته کرده و به پیروزی برسد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که در تهران از نزدیک این دیدار را تماشا کرد، افزود: جا دارد به بازیکنان و کادر فنی تیم پدیده خراسان بابت ارائه یک فوتبال جنگنده و زیبا تبریک بگوییم، بنده معتقدم که لیگ شانزدهم می تواند بسیار پربارتر از لیگ های گذشته باشد چراکه تیم های زیادی توانسته اند نفرات خوبی به ترکیبشان اضافه کنند و در زمان خوبی روند آماده سازی پیش از شروع فصل جدید را استارت زده اند، مطمئنا لیگ برتر شانزدهم مدعیان زیادی دارد و کار برای همه تیم ها سخت است.

اژدری زاده با اشاره به عملکرد فولاد در جذب بازیکنان، اظهار داشت: توانستیم با یک کار گروهی که هیات مدیره به بنده و کمیته فنی محول کرده نفرات مورد نظر کادر فنی تیم را جذب و در کنار آن امکانات و پیگیری های لازم برای برپایی سه اردو و بازی های تدارکاتی را فراهم کنیم. البته این پایان کار نیست و مکاتبات و پیگیری های لازم برای جذب سه بازیکن دیگر را در برنامه داریم. باید سریعا به این موضوع رسیدگی شود تا تیم با نفرات کامل و قدرت بیشتر کارش را شروع کند.


منبع: کاپ

انتهای پیام/