سرمربی جدید تیم هف سمنان از مسئولین این شهر خواسته تا شرایط تمرین در زمین چمن را برای تیمش فراهم کنند.

به گزارش سرویس لیگ یک و دو فرتاک ورزشی، اسماعیل هلالی بازیکن نه چندان دور پرسپولیس تهران که در هفته ی قبل هدایت تیم هف سمنان را برعهده گرفت، در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار فرتاک ورزشی در خصوص آخرین شرایط هف به گفتگو پرداخت که متن مصاحبه را در ذیل می خوانید:

امسال لیگ دو در سه گروه دوازه تایی انجام میشه و یک ماه زودتر آغاز خواهند کرد این لیگ رو تا به انتهای لیگ برسند. ما نیز تا یک ماه آینده به آمادگی کامل خواهیم رسید و در این مابین تمریناتمان را در حال پیگیری هستیم.

آمده ام به هف تا تغییر و تحول به وجود آورم

ما آمدیم تا اتفاق فصل گذشته برای هف تکرار نشود و خدای نکرده تیم از مدعیان سقوط نباشد، بلکه برای صعود بجنگیم. هدف گذاری اول هف، صعود از مرحله ی گروهی است و در مرحله ی بعد امیدواریم با درخشش بازیکنان باتجربه به لیگ یک برسیم.

لیگ دو امسال یقینا جذاب خواهد بود

تیم های خوبی در لیگ دو امسل وجود دارند که رقابت را هیجان انگیز کرده است. هم صاحب سبک هستن و برای صعود خواهند جنگید، شاهین بوشهر، برق جدید، شهرداری تبریز و اردبیل و داماش تیمهایی هستن که از تجربه ی کافی برخوردارند و رقیب اصلی هف در این فصل محسوب می شوند.

 

هف سمنان

 

از داشتن زمین چمن طبیعی محرومیم

از 100% امکانات، ما 40% امکانات را بهره مند هستیم و مسئولین استانی قول مساعد دادند تا امکانات خوبی را برای هف رقم بزنند. در زمین چمن مصنوعی تمرین می کنیم که این امر سبب شده تا بازیکنان کیفیت اصلی خودشان را نشان ندهند و با احتیاط تمرین کنند.

فدراسیون از هبه کردن بی مورد پرهیز کند

لیگ دو مشکلات عدیده ای دارد و از هبه کردن های بی مورد گرفته تا تیم داری برخی از شهرستان ها و استان ها که اصلا زمین چمن خوبی ندارند، چه رسد به اینکه در لیگ دو تیمداری کنند. به نظرم تیم ها باید فوتبالی و از لیگ سه به لیگ دو بیایند و فدراسیون در این امر باید ورود کند، نه اینکه خود بانی این اوامر باشد.

مصاحبه: "میرمحمدی"

انتهای پیام/