رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی خبر داده است که طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان به دست هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی رسیده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

احمد راستینه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز از ارائه طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: «این استیضاح در ۱۲ محور و با ۵۱ امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی شد. پس از اعلام وصول طرح استیضاح سجادی در صحن مجلس، محورهای استیضاح را مطرح خواهم کرد.با توجه به خدمات ارزشمند رئیس جمهور، انتظار می‌رود در حوزه ورزش با ترمیم کابینه خدمات دولت بیشتر از گذشته ارائه شود.»

گفته می‌شود علت استیضاح وزیر ورزش و جوانان عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی و رفتارهای وزیر ورزش و جوانان بعد از مسابقات جام جهانی در دوحه است.

به باور کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی عملکرد تیم ملی در جام جهانی قابل دفاع نبود. به این خاطر که صعود نکرد و از سویی در برابر انگلیس سنگین ترین شکست را متحمل شد. با این حال حمید سجادی بعد از جام جهانی در دوحه از عملکرد تیم ملی و هم چنین کارلوس کی‌روش دفاع کرد. از سویی تفاوت‌ها در پاداشی که وزارت ورزش و جوانان برای ورزشکاران به منظور موفقیت در بازی‌های بین المللی در نظر می‌گیرد یکی از دلایل احضار وزیر ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی خواهد بود و باید منتظر ماند و دید که استیضاح حمید سجادی چه سرنوشتی به دنبال خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.