لوئیس سوارز که همواره در بازی های تیمش بازیکن منفوری برای حریف و هوادارانشان به شمار می رود، حرکت ناپسندی را برابر تماشاگران شیلی انجام داد.

،

در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی، اروگوئه برابر شیلی با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. لوئیس سوارز که سابقه بدی در رفتارهای غیرورزشی دارد و یک بار به خاطر گازگرفتن کتف کیه لینی با ۹ ماه محرومیت از حضور در تیم ملی روبرو شد، در دیدار برابر شیلی در اواخر بازی یک ضربه پنالتی را از دست داد و بعد از آن زمین بازی را ترک کرد. او هنگام خروج از زمین بازی، با حرکت غیرورزشی هواداران شیلی را خطاب قرار داد. حرکتی که می تواند به زودی منجر به محرومیتی دیگر برای این بازیکن بداخلاق اروگوئه ای باشد.

همین حرکت لوئیس سوارز را در سال ۲۰۱۵، ادواردو وارگاس از شیلی انجام داد و هواداران اروگوئه را خطاب قرار داد که با دو جلسه محرومیت روبرو شد. محرومیتی که به نظر می رسد برای سوارز نیز به زودی در نظر گرفته شود. البته با توجه به سابقه بد سوارس در بازی های قبل، ممکن است این بازیکن با محرومیتی دیگری نیز روبرو شود.

بعد از دوازده دوره از رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی، تیم ملی اروگوئه  با ۲۳ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفته است و این در حالی است که شیلی با ۲۰ امتیاز در رده چهارم جای دارد.

 

انتهای پیام/