ظاهرا خسرو حیدری بازی حذفی با صبای قم را هم از دست داده و بسیار بعید است که به این مسابقه برسد...

به گزارش فرتاک ورزشی،

ظاهرا خسرو حیدری بازی حذفی با صبای قم را هم از دست داده و بسیار بعید است که به این مسابقه برسد. خسرو در نیمه اول بازی با سیاه‌جامگان مصدوم شد و از زمین مسابقه بیرون رفت. او پس از آن یک نیمه برابر سایپا به میدان رفت، اما به نظر می‌رسد در این مورد ریسک کرده بود و نباید این کار را انجام می‌داد، بنابراین با احساس درد دوباره این بازیکن، منصوریان بین دو نیمه او را تعویض کرد. پس از آن خسرو بازی لیگی با فولاد را به اضافه مسابقه حذفی مقابل مس کرمان را از دست داد و حالا هم احتمالا به بازی با صبا نخواهد رسید. این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که درست از زمان مصدومیت خسرو گفته شد او مشکل خاصی ندارد و به زودی بهبود خواهد یافت، با این وجود حتی تعطیلی یک ماهه لیگ برتر هم به حیدری کمک نکرد تا به شرایط مسابقه برگردد و آماده حضور در میدان شود.

 

قصه پارسال تکرار شد

ماجرا این است که در این چند سال گذشته مدام خسرو حیدری مصدوم شده و مدام دوره درمان او از زمان اعلام شده بیشتر به طول انجامیده است. این قصه پارسال هم تکرار شد. حیدری فصل گذشته بعد از بازی هفته پانزدهم برابر صبا مصدوم شد و در موردش گفتند بعد از یکی، دو هفته بهبود خواهد یافت. به این ترتیب خسرو مسابقات هفته‌های شانزدهم و هفدهم را از دست داد و پس از آن لیگ یک ماه تعطیل شد، اما با پایان تعطیلات در کمال شگفتی باز هم حیدری نتوانست برای تیمش به میدان برود. بازی‌های سال گذشته از 11دی تا 13بهمن تعطیل بود، اما در بازگشایی لیگ باز هم خسرو به میدان نرفت و این غیبت 6هفته دیگر هم به طول انجامید. حالا استقلالی‌ها نگران هستند که آسیب‌دیدگی امسال حیدری هم شبیه قصه پارسال باشد و او حالا حالاها بیرون بماند.

آیا جراحی لازم دارد؟

با تکرار مصدومیت‌ها برای خسرو حیدری در طول دو، سه سال اخیر، این شایعه در مورد او به وجود آمده که پای این بازیکن نیاز به عمل جراحی دارد، اما خسرو عمدا آن را به تاخیر می‌اندازد. حیدری در حال حاضر 33ساله است و می‌داند که سال‌های پایانی دوران بازیگری‌اش را پشت سر می‌گذارد. به این ترتیب اگر جراحی سنگین داشته باشد و یک فصل بیرون بماند، دیگر بعید است امکان بازگشتش به فوتبال حرفه‌ای فراهم شود. گویا به همین دلیل است که هافبک راست استقلال سعی می‌کند فعلا با درمان‌های موقت، جراحی را به تاخیر بیندازد و طول دوران بازیگری‌اش را به هر نحوی که شده بیشتر کند. اگر این شایعه در مورد خسرو درست باشد، زیانکار اصلی باشگاه استقلال است که گاه و بیگاه باید با مصدومیت و غیبت‌های این بازیکن کنار بیاید. خسرو اخیرا قراردادش را برای سه سال با استقلال تمدید کرده و در همین سال اول با مشکل کهنه آسیب‌دیدگی مواجه شده است. باید دید در ادامه چه اتفاقی برای او رخ خواهد داد.

 

انتهای پیام/