مشاور وزیر و مدیرکل سابق حراست وزارت ورزش و جوانان پس از استعفا از سمت خودش با انتشار بیانیه ای از جامعه ورزش کشور و همکارانش در این وزارتخانه خداحافظی کرد.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن نامه مدیرکل سابق حراست به این شرح است:

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

حضرت امیر مومنان امام علی (ع) می فرمایند :"آنچه را برای خود دوست می داری ،برای دیگران هم دوست بدار و آنچه را برای خود نمی پسندی ،برای دیگران هم مپسند."

 

با سلام و عرض ادب خدمت همه همکاران گرامی

 

حمد و ثنای خدای را سزاست که عاقبت همه امور به دست اوست و در این گذار خوشا به حال آنان که با خدمتگزاری صادقانه و خالصانه ،سبز تر از همیشه گوی سعادت را زیرکانه ربودند.

 

خداوند منان را شاکرم که بر بنده منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع باصفا و پرمحبت شما خانواده بزرگ ورزش و جوانان سپری کنم. شایسته است از همراهی همکاران با دل های نورانی تان که در دوران حضور اینجانب به عنوان عضوی از این خانواده بزرگ در راستای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه ورزش و جوانان کشور تلاش نمودید، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

 

به یقین ادعا می کنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های اخلاقی وزیر محترم، معاونین شایسته، مدیران توانمند، عزیزان کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، فدراسیونهای ورزشی، مدیران استانها، همکاران و پرسنل پرتلاش و محترم حراست سراسر کشورنصیبم گردید. از این روی با سپاس و قدردانی از الطاف شما دوستان و همکاران گرامی؛ نعنت بی کران از خداوند متعال برای شما عزیزان آرزومندم.

 

با اذعان به این حقیقت که آنچه در زمان تصدی اینجانب محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است.

 

حال که مقرر است تا در ادامه این مسیر در سنگری دیگر خدمتگزار ایران اسلامی باشم؛ کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را به خداوند سبحان می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت، بر من ببخشایید و حلال فرمایید؛ و در ادامه زندگی سخت محتاج دعای شما عزیزان هستم.

 

رضا حسنی خو

 

18 مردادماه

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: رضا حسنی خو -