سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: گفتیم قرارداد قبلی رضاییان پاره شود تا خیالش راحت شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی اکبر طاهری پس از بازی تیمش مقابل صبا اظهار داشت:بازی خوبی بود. ما می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما بخت با ما یار نبود. ولی در مجموع راضی هستیم و روز به روز بهتر می شویم.

وی درباره تبلیغات 3090 که از پشت دروازه ها کنده شد گفت: بحث این بود که قبل از بازی با خود آقای تاج مفصل صحبت کردیم موضوع سر همان سامانه ای بود که آنها گذاشته بودند. زمانی که ما دستور دادیم تا مانع شوند همزمان شد با شروع بازی به همین دلیل با ممانعت ناظرین لیگ همراه شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره رامین رضاییان  گفت: من چقدر باید توضیح بدهم. من کامل توضیح دادم. ایشان براساس شکایتی که کرده ایم کارش را دنبال می کنیم. ایشان به همراه پدرشان آمدند در جلسه  حتی یک قراردادی هم بستیم تا رضایت برانکو را بگیریم آقای برانکو اقبالی نشان نداد جلسه دیگری انجام دادیم نهایتا به دنبال راهکار دیگری بودیم تا اینکه دیروز در حضور آقای استیلی صحبت کردیم و آقای پروین هم همزمان تماس گرفتند اول متوجه تماس ایشان نشدم اما بعد  خودم تماس گرفتم. آقای استیلی گفتند بهتر است نیم فصل برود و به صورت قرضی جای دیگری بازی کند. آقای استیلی به ایشان گفت شما دو راه دارید یا اینکه به صورت قرضی بروی یا اینکه پولی بدهی و رضایتنامه ات را بگیری اما ایشان رویکردش به مساله عوض شد و من دیدم که ایشان بی احترامی می کند در این باشگاه بزرگانی چون پروین، کلانی، استیلی، مهدوی کیا و.. بازی کردند اسم پرسپولیس اسم بزرگی است ما باید شان آن را حفظ کنیم. وقتی احترام نمی بینیم اجازه نمی دهم کسی باشگاه را مخدوش کند.

وی در ادامه گفت: ما در ادامه گفتیم قرارداد قبلی رضاییان پاره شود تا خیالش راحت شود. من بعد به او گفتم دیگر فکر نمی کنم جایی برای شما در پرسپولیس باشد.

وی درباره گولچ گفت: سوالات فنی را باید از آقای برانکو بپرسید. 25 نفر نمی توانند به زمین بروند. خواهشا مسایل فنی را بروید از برانکو بپرسید.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت رضاییان گفت: ما قرارداد قبلی مان بارضاییان پابرجاست. ما پیگیری می کنیم و در کمیته انضباطی دنبال ماجرا هستیم.

طاهری درباره دو بازیکن اوکراینی گفت: آقای برانکو روی اینها کار کرده و بررسی کرده و خواستم قرارداد ببندم. شما از من درباره برانکو می پرسید اما بهتر است از خودشان بپرسید.

وی درباره پاداش ها گفت: ما سیاست هایی درباره پاداش ها داریم که با هماهنگی برانکو اعمال می کنیم.

 

منبع : کاپ

انتهای پیام/