شاید بتوان بزرگترین بازنده های استقلال را تا اینجای کار، کاوه رضایی و بختیار رحمانی دانست.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، وقتی اسامی تیم ملی فوتبال از سوی سرمربی برای حضور در اردوی تیم ملی جهت برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 اعلام گردید، اصلا تصور نمی شد که در تیم استقلال تنها دو بازیکن به این اردو دعوت شوند.

تیمی که یک لشکر ستاره در اختیار دارد و هر یک از آنها می تواند برای بازسازی هر تیمی کفایت کند، الان تنها امیدابراهیمی و وریا غفوری را در بین تمامی این ستاره ها به اردوی تیم ملی دعوت شده می بیند.

اما در بین تمامی بازیکنان استقلال که نتوانستند به اردو دعوت شوند، شاید بتوان بختیار رحمانی و کاوه رضایی را ناکامان بزرگ نام برد. این دو بازیکن که با سر وصدای فروان به جمع آبی پوشان اضافه شده  و می خواستند با حضور در این تیم به جمع بازیکنان تیم ملی و در نهایت بازی در جام جهانی بپیوندند، حالا می بینند که این حضور سرابی بیش نبود و بازنده اصلی تا اینجای کار آنها بوده اند.

بختیار رحمانی که در سیستم منصوریان محو شده و 20 درصد توانایی هایش هم در استقلال بکار گرفته نمی شود. کاوه هم که تا اینجا اگر چه نسبتا یکی از بازیکنان موثر استقلال بوده است ولی به دلیل عدم نتیجه گیری استقلال تا هفته چهارم، نتوانسته نگاه کارلوس کی روش را بسوی خود جلب نماید.

انتهای پیام/