معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در اولین فرصت بعد از بازگشت بچه‌های المپیکی و پارالمپیکی، مراسم تقدیر برگزار خواهد شد

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی،سید مناف هاشمی، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان که با کاروان المپیکی ورزش ایران در ریو حاضر شده، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی وزارتخانه و حمایت دولت، همه پاداش‌های وعده داده شده به مدال‌آوران المپیک پرداخت خواهد شد. این گفت‌وگو در سالن محل برگزاری والیبال ایران – کوبا انجام شده است.

هاشمی که برای تماشای والیبال ایران به سالن آمده بود درخصوص روند مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک گفت: در مجموع روند کاروان عالی بوده، تلاش‌های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش قابل تقدیر است. تمام کارهایی که لازم بود، انجام شد، از تدارکات ورزشکاران تا بازدید از سالن‌ها و تجمیع حامیان ورزش. والیبال ایران در دو بازی اول به ویژه بازی با لهستان خوب بود اما متاسفانه نتیجه نگرفت. خوشبختانه در بازی با کوبا بچه‌ها جبران کردند. ان‌شاء‌الله اگر یکی از دو بازی باقی مانده را ببرند به مرحله بعد صعود می‌کنند.

وی همچنین درباره پاداش‌هایی که وعده داده شده خاطرنشان ساخت: خیلی امیدوار بودیم که شمشیربازی یک مدال بگیرد. به ویژه در بازی نیمه‌نهایی کمی ناداوری شد طبق چیزی که سرمربی تیم می‌گفت. با این وجود همین نتیجه چهارمی هم از نظر ما یک پیروزی بزرگ است برای رشته‌ای که هیچ وقت در المپیک چنین موفقیتی نداشته. در مورد پاداش‌ها هم باید بگویم تمام قول‌هایی که داده‌ایم سر جایش هست، وعده‌های کمیته ملی المپیک هم همین‌طور. همین دیشب آمادگی داشتند که بچه‌های مدال بگیرند، رقم قابل توجهی در سالن به آنها پاداش بدهند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که مراسم تقدیر از قهرمانان کی برگزار می‌شود تصریح کرد: باید با دکتر گودرزی مشورت کنیم. حتما در اولین فرصت بعد از بازگشت بچه‌های المپیکی و پارالمپیکی، مراسم تقدیر برگزار خواهد شد. امیدواریم با حمایت دولت پاداش‌های سال 94 را همزمان با این مراسم پرداخت کنیم. ان‌شاءالله این مراسم قبل از پایان سال خواهد بود.

 

انتهای پیام/