الحاجی گرو،مهاجم نیجریه‌ای استقلال توانست رکورد قبلی اش در گل نزدن را جابه‌جا کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

الحاجی گرو که تا حدود دو هفته پیش از پیوستن به استقلال در لیگ سوئد بازی می‌کرد آخرین بار که موفق به باز کردن دروازه یک تیم در مسابقه‌ای رسمی شد در دیدار با تیم «سی ریوس» برای تیمش به میدان رفت.

 

 الحاجی گرو در دیدار اول استقلال در جام حذفی که سه‌شنبه هفته گذشته انجام شد ۵۷ دقیقه برای تیمش به میدان رفت ولی باز هم نه تنها گلی به ثمر نرساند بلکه در ادامه روند بدش در این هفته‌هایی که برای استقلال به زمین رفته بود حتی یک توپ درون چهارچوب هم نداشت. استقلال که از داشتن این بازیکن به کل ناامید شده در دیدار دوم به جای او از ابتدا قائدی را به زمین فرستاد و البته فقط ۲۹ دقیقه زمان لازم بود تا این بازیکن جواب اعتماد شفر را بدهد. نکته عجیب در مورد الحاجی گرو این بود که مهاجم نیجریه‌ای توانست رکورد قبلی اش در گل نزدن را جابه‌جا کند. او که تا امروز ۴ ماه و ۱۸ روز است گلی در هیچ مسابقه رسمی به ثمر نرسانده، تا یک روز پیش از بازی با سایپا (۲۶ مهرماه جاری) رکورد خود را جابه‌جا می‌کند، چون استقلال هیچ بازی رسمی در این حد فاصل ندارد.

 

الحاجی گرو پیش از این، رکورد «۴ ماه و ۲۳ روز» گل نزدن را داشته است! نزدیک به ۵ ماه! او سال پیش و در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه در ترکیب تیم اوسترسوندس در مصاف با اتلتیک بیلبائو در چارچوب مسابقات یورولیگ (لیگ اروپا) یک گل سه امتیازی زد.سامان قدوس هم ۹۰ دقیقه در آن بازی در میدان حضور داشت. او قبل از آن گل در خردادماه به تیم گایس گل زده بود، یک گل سه امتیازی ولی پس از آن گلی نزد تا مهرماه سال گذشته!

 

گرو که تا حدود دو هفته پیش از پیوستن به استقلال در لیگ سوئد بازی می‌کرد آخرین بار که موفق به باز کردن دروازه یک تیم در مسابقه‌ای رسمی شد در دیدار با تیم «سی ریوس» برای تیمش به میدان رفت. اوسترسوندس در آن مسابقه ۵ بر ۲ برنده زمین را ترک کرد و الحاجی گرو در دقیقه ۲۸ بازی اولین گل تیمش را به ثمر رساند. سامان قدوس در آن دیدار در لیست ۱۸ نفره تیمش جای نداشت، چون در اردوی تیم ملی کشورمان برای حضور در جام جهانی بود. گرو از آن تاریخ تا بازی بعدی استقلال با سایپا ۴ ماه و ۲۵ روز دوران گل نزدن خود را به رکوردی جدید مبدل می‌کند. از این مسابقه به بعد، هر یک روزی که گرو گلی برای استقلال به ثمر نرساند در رکورد عدم موفقیتش در گل نزدن ثبت و به روز‌های قبل اضافه می‌شود!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.