فرهاد مجیدی بالاخره به کادر فنی تیم استقلال اضافه شد و این اتفاقی بود که دیر یا زود رخ می داد و البته چه خوب که فرهاد به عنوان دستیار به کادر فنی تیم استقلال اضافه می شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرهاد مجیدی در تاریخ باشگاه استقلال بازیکن بزرگی بوده و از آنجایی که مدرک A را از یوفا گرفته داعیه سرمربیگری هم دارد و شاید اگر در گذشته به او پیشنهاد سرمربیگری هم داده می شد قبول می کرد. به این خاطر که حضور روی نیمکت استقلال آنهم به عنوان سرمربی آنقدر وسوسه انگیز است که برخی از حقایق را ندید که اگر این اتفاق رخ می دهد یک سرمایه سوزی دیگر در استقلال رخ می داد.

 

امروز فرهاد در استقلال کسب تجربه می کند برای فردای مربیگری و تیم در هفته های آتی با هر چالشی مواجه شود انتقادی متوجه فرهاد نیست و مجیدی در این مسیر با تجربیاتی که به دانش فنی خود اضافه می کند تبدیل به مربی کامل تری می شود. تجربه دوران بازیگری فرهاد مجیدی یک تجربه گرانبهاست. هم چنین دانش فنی که آموخته. به هر صورت یوفا مدرک A را به بهانه به مربی اعطاء نمی کند اما تجربه چیزی است که با حضور به دست می آید و هیچ مدرسی نمی تواند آن را در یک دفترچه به مربی انتقال دهد و بر این اساس فرهاد مربی ای است کم تجربه.

 

اما باشگاه استقلال از معرفی فرهاد به کادر فنی تیم و هم چنین بازیکنان و طرفداران تیم مسرور بود. مسرورتر از همیشه و تازه قرار است در روزهای آتی یک مربی دیگر هم به کادر فنی تیم اضافه شود. شاید که باید یکی از مصاحبه های پیشکسوتان باشگاه استقلال را مرور کنیم که خطاب به افتخاری مدیر وقت باشگاه استقلال گفته بود تمدید قرارداد تیام و حفظ مهره ها و نگه داشتن جپاروف مهتر از تمدید قرارداد شفر است. باشگاه قرارداد شفر را تمدید کرد اما نتوانست تیام و جپاروف را نگه داد و گویی تصور می کرد با حفظ سرمربی برای تدوام موفقیت های تیم همه کار کرده است. و امروز البته به همه ثابت شده اگر در دور رفت تیام می ماند استقلال بهتر بازی می کرد و بهتر نتیجه می گرفت حتی اگر شفر روی نیمکت نبود.

 

بهترین مربی با ابزار است که ایده های تاکتیکی خود را اجرایی می کند وابزار سرمربی بازیکن است. پرسپولیس چند بازیکن خوب به ترکیب اضافه کرده. سپاهان با وجود اینکه بهترین خط حمله را در اختیار دارد علی قربانی را گرفته. تراکتورسازی استوکس را برگردانده و بازیکن میلان را هم خریده اما از خریدهای جدید استقلال خبری نیست. آیا جپاروف برمی گردد؟ آیا مهاجم خوبی هم طراز تیام به ترکیب تیم اضافه می شود؟

 

خطاب به مدیران باشگاه استقلال؛ فرهاد فقط نیمکت استقلال را قوی تر می کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.