جلسه رسیدگی به شکایت استقلال در مورد سوپرجام در دادگاه عالی ورزشی (CAS) رسیدگی شد و طرفین دعوا ادعای خود را به سمع قاضی پرونده رساندند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه استقلال در مورد پرونده بازنده اعلام کردن این باشگاه در دیدار سوپر جام، روز جمعه در محل دادگاه عالی ورزش ( CAS ) در لوزان سوییس برگزار شد.

سایت باشگاه استقلال در این خصوص نوشت: «این جلسه از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ به وقت سوییس (۱۲ تا ۱۸ به وقت تهران) با حضور داور (قاضی) بلغارستانی پرونده، آقایان امیر حسین فتحی مدیر عامل، علی خطیر معاون و همچنین وکیل باشگاه استقلال، مدیرعامل و معاونان باشگاه پرسپولیس، آقایان حسن زاده و خسروی از فدراسیون فوتبال و نیز سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برگزار شد که ۲ وقت تنفس ۱۵ دقیقه ای هم داشت.

در جریان این جلسه، قاضی پرونده با آقای اکبر ملکی عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد جزییات پرونده به صورت تلفنی گفت و گو کرد که توسط مترجم رسمی ترجمه شد.

از نکات حائز اهمیت در این جلسه این بود که همه طرفین موضوع در خصوص ادله و مدارک و مستندات خود صحبت و قاضی پرونده هم در مورد ابهامات و مسایل مورد نظر خود سوالاتی را مطرح کرد.

در پایان هم مقرر گردید قاضی پرونده پس از بررسی های نهایی، نظر خود را در مورد پرونده سوپر جام به CASاعلام کند.

امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال نیز بلافاصله پس از این جلسه بامداد شنبه به تهران بازگشت.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.