شنیده‌ها حاکی از این است که کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به یک تیم ایتالیایی می‌پیوندد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

خولیو ولاسکو که سه سال قبل به منظور حضور روی نیمکت تیم ملی والیبال کشورش (آرژانتین) به کارش در ایران پایان داد، این روزها همکاری‌اش با تیم ملی والیبال آرژانتین نیز رو به پایان است و برخی منابع از پایان کار وی بعد از مسابقات لیگ ملت‌های 2018 خبر می‌دهند.

ولاسکو که خیلی از کارشناسان وی را عامل اصلی تحول والیبال ایران می‌دانند، روز گذشته با تیم «مودنا ایتالیا» به توافق رسید و از تابستان 2018 به طور رسمی روی نیمکت این تیم باشگاهی خواهد نشست.

در همین راستا صحبت‌هایی به گوش می‌رسد که ولاسکو از سعید معروف پاسور و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران برای حضور در این تیم دعوت خواهد کرد. سعید معروف دو فصل قبل در تیم زنیت کازان روسیه حضور داشت اما در این تیم به موفقیت زیادی دست پیدا نکرد و به ایران بازگشت و دو فصل پیش را در تیم پیکان سپری کرد.

حال باید منتظر ماند و دید داستان پیشنهاد ولاسکو به کاپیتان تیم ملی والیبال ایران چقدر صحت دارد و آیا بادی شاهد حضور دوباره سعید معروف در والیبال اروپا باشیم یا خیر؟

سعید معروف این روزها در اردوی تیم ملی والیبال حضور دارد و در کنار دیگر بازیکنان تیم ملی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی لیگ ملت‌ها آماده می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.