صعود نمایندگان پیام نور به جمع هشت تیم برتر آسیا

به گزارش فرتاک ورزشی،

صبح امروز تیم بسکتبال پسران دانشگاه پیام نور موفق شد با دو بازی زیبا در ابتدا نماینده کشور تایلند را با نتیجه نزدیک ۲۰ بر ۱۷ حریف قدرتمند خود را از پیش رو بردارد و در بازی دوم با نتیجه ۲۱ بر ۹ نماینده کشور چین را از پیش رو بردارد وحضور خود را درجمع هشت تیم برتر آسیا قطعی کنند

نصیرزاده مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور  افزود تا ساعاتی دیگر نماینده کشورمان در بخش آقایان بایستی به مصاف نماینده کشور ماکو برود ودر صورت پیروزی به عنوان سرگروه به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود خواهد کرد.

نصیرزاده افزود دختران پیام نور که به عنوان نماینده کشورمان در اولین مسابقه  رسمی بین المللی  رشته ورزشی بسکتبال  حضورداشتند توانستند دربازی اول خود بانتیجه ۱۶ بر ۹ مقابل نماینده کشور سریلانکا به پیروزی برسند ونام خود را درتاریخ ورزش بسکتبال که یک ورزش دانشگاهی است برای همیشه ثبت کنند.

نصیرزاده افزود فردا نیز بانوان پیام نوری به مصاف رقیب قدرتمند خود از کشور تایلند خواهند رفت که انشالله در صورت پیروزی به عنوان سرگروه به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود خواهند کرد .

لازم به توضیح است چهارمین دوره مسابقات بسکتبال دانشگاه های آسیا از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ تیرماه به میزبانی کوالامپور برگزار می گردد که دانشگاه پیام نور به عنوان نماینده کشورمان هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان حضوردارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.