سرپرست تیم ملى والیبال کشورمان گفت: برخلاف برخی صحبت‌های مطرح شده باید بگویم هیچ مبلغی از سوی هدایتی به حساب فدراسیون واریز نشده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین هدایتی روز گذشته در دادگاه گفته بود «بنده افتخار می‌کنم که به کی‌روش و کار آن پاداش داده‌ام. زمانی که تیم ملی والیبال با تیم آمریکا بازی داشت و توانست این تیم را شکست دهد آقای داورزنی با بنده تماس گرفتند و گفتند ۱۵۰ هزار دلار به عنوان پاداش به ما پول بده که بنده گفتم ما با لهستان مراودات بانکی نداریم، اما بعد از دو ساعت پول را از هلند به هتل هیلتون ورشو انتقال دادم.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران در این خصوص اظهار داشت: در سال ٢٠١٤ در مسابقات قهرمانى جهان در لهستان، پس از پیروزى تیم ملى والیبال ایران مقابل تیم ملى آمریکا و ایتالیا، حسین هدایتى توسط یکى از معتمدین خود مبلغ ١٠٠هزار دلار به بازیکنان و کادر فنى تیم ملى، به عنوان پاداش پرداخت کرد.

وى افزود: این مبلغ مستقیماً از طرف نماینده وی در ورشو به اعضاى تیم ملى والیبال و کادر فنی پرداخت شد و هرگز هیچ مبلغى به حساب فدراسیون یا شخص دیگرى از اعضاى فدراسیون واریز نشده است. همچنین اسامی  بازیکنان و کادر فنی که دریافت کننده این پاداش بودند، در امور مالى فدراسیون والیبال وجود دارد که ٢ سال پیش به بازرسان سازمان بازرسى کل کشور ارائه شد.

سرپرست تیم ملی خاطرنشان کرد: این موارد را تنها جهت اطلاع افکار عمومی اعلام کردم تا با شفاف‌سازی از بروز سوتفاهم جلوگیری کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.