سرمربی تیم ملی والیبال ایران به تمجید از شاگردان پرتلاش و جنگنده خود پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ایگور کولاکوویچ پس از برتری تیم ملی والیبال ایران مقابل روسیه در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار کرد: از مردم ایران مخصوصاً مردم خوب ارومیه، بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم که میزبانی خوبی داشتند. اگر قرار باشد یک بار دیگر در ارومیه بازی کنیم، نیازمند حمایت چنین تماشاگرانی هستیم. برای ما مهم این است که حتماً به فینال برویم و مشخص نیست تا انتها صدرنشین باشیم.

وی درمورد نوسان در بازی تیم ایران مقابل تیم های مختلف، ابراز کرد: ما در گذشته شروع بدی در تورنمنت‌ها داشتیم، اما این بار مسابقات را خوب شروع کردیم. کیفیت بالای ملی پوشان ایران موجب می‌شود تا برای هر امتیاز بجنگند. بازی مقابل تیم هایی که خیلی تلاش می‌کنند و می‌خواهند ما را شکست دهند، کمی سخت است؛ در ست دوم از حریف عقب افتادیم، اما خیلی خوب و بدون پذیرش شکست جنگیدیم و برنده شدیم.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران اضافه کرد: هدف ما برای این بازی زدن سرویس‌های قدرتمند بود و به بهترین صورت این کار را انجام دادیم. شانس دیگری برای پیروزی مقابل روسیه نداشتیم، چون دریافت کننده‌های خوبی دارند. اگر توپ راحت به دست پاسور آنها می رسید کار ما خیلی سخت می شد. موسوی، فیاضی و معروف در این بازی سرویس های خوبی زدند. به صورت کلی تلاش کردیم روی زدن سرویس تمرکز کنیم و این موضوع بسیار به ما کمک کرد.

 

کولاکوویچ درباره بازی های هفته آینده و اینکه آیا قرار است بازهم از همین ترکیب استفاده شود یا شهرام محمودی به تیم اضافه خواهد شد، عنوان کرد: این برای بار سوم است که این سوال از من پرسیده می‌شود و فکر می‌کنم شما با من شوخی می‌کنید، اما یک سوال جدی هم پرسیدید که سورپرایز شدم. درمورد شهرام محمودی باید بگویم که او از ناحیه مچ پا مصدوم بود و نمی‌توانست پرش داشته باشد و در حال مداوا است. با وی در تماس هستیم و در فرصت‌های آینده از حضور وی استفاده می‌کنیم.

 

 

انتهای پیام/