سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی ما مقابل کره‌جنوبی در مرحله نیمه‌نهایی فوق‌العاده حساس و مهم است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل چین در انتخابی المپیک و صعود به مرحله نیمه‌نهایی در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: امروز بازی بین تیم‌هایی بود که به دور نیمه‌نهایی انتخابی المپیک راه یافته بودند. هر دو تیم سعی کردند انرژی خود را برای مرحله بعد حفظ کنند.

وی با بیان این که ایران در کل مقابل چین دقیق عمل کرد، تصریح کرد: به جز اوایل ست‌های اول و دوم، مسابقه را کنترل کردیم و در دریافت و حمله خیلی خوب کار کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال با بیان این‌که حالا به بازی با کره فکر می‌کنیم و حریف بزرگی در نیمه نهایی پیش رو داریم، تاکید کرد: بازی سختی خواهد بود. نتیجه برای هر دو تیم، فوق‌العاده حساس و مهم است چون می‌خواهیم به دیدار نهایی انتخابی المپیک صعود کنیم.

وی افزود: همانطور که سعید معروف گفت، شهریور ماه سال جاری، در چارچوب قهرمانی آسیا، بازی سختی با کره در تهران داشتیم و اینجا در نیمه‌نهایی انتخابی المپیک نیز انتظار دیدار سختی برابر این تیم خواهیم داشت. تیم ملی والیبال کره جنوبی، در این رقابت‌ها برابر استرالیا و قطر عالی کار کرد و ایران از هر جهت برای مسابقه با این تیم آماده است.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره نقاط قوت تیم کره، گفت: این تیم خیلی سریع بازی می‌کند. در دفاع عملکرد خوبی دارد و بازیکنان این تیم انرژی خیلی مضاعفی دارند. بازی برابر کره، اصلا آسان نیست. کره در این تورنمنت فوق‌العاده کار کرده و برای این تیم احترام زیادی قائل هستم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.