محسن کرمیان هندبالیست کرمانشاهی به تیم rk bjelovar ( آر کی بیلووار) سوپر لیگ کرواسی پیوست

به گزارش فرتاک ورزشی،

محسن کرمیان عضو سابق تیم های ملی نوجوانان و جوانان و تیم ملی بزرگسالان هندبال کشورمان که با فیزیک بدنی مناسب از نوابغ این رشته در کشورمان محسوب میشود و در چند سال اخیر مورد بی مهری مربیان تیم ملی قرار گرفته به تیم هندبال آر کی بیلووار سوپر لیگ هندبال کرواسی پیوست تا  همانند گذشته شایستگی های خود را به اثبات برساند.

محسن کرمیان سابقه بازی در تیم های مس کرمان ، مارون اهواز، منیزیم فردوس ، زاگرس اسلام آباد غرب و آر کی پلیستر لیگ مقدونیه را در کارنامه خود دارد.

photo_2020-10-05_18-27-01

تیم "آر کی بیلووار" کرواسی سال گذشته در رتبه پنجم سوپر لیگ کرواسی قرار گرفته است که این لیگ هم با ورود ویروس کرونا نیمه کاره به پایان رسید و مدیران این تیم  امسال برای بهبود شرایطشان در جدول مسابقات به دنبال جذب بازیکنان جدید و تقویت تیم خود میباشد و در همین راستا با جذب کرمیان ملی پوش کرمانشاهی و چندین بازیکن دیگر از کشورهای مختلف میخواهد حضوری قدرتمند در لیگ امسال داشته باشند.

تیم" آر کی بیلووار" در هفته پیش رو با تیم "دابراوا" که از تیم های خوب لیگ کرواسی است بازی دارد که با صادر شدن کارت بازی  محسن کرمیان نیز می تواند تیمش را در این مسابقه همراهی نماید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.