مدیرعامل باشگاه سایپا پس از استعفای مصطفی کارخانه از هدایت تیم والیبال این باشگاه، گفت: رایزنی ها را برای انتخاب جانشین وی آغاز کرده ایم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا پس از استعفای مصطفی کارخانه از هدایت تیم والیبال به خبرنگار ، گفت: باشگاه سایپا بسیار تلاش کرد کارخانه را حفظ کند. کارخانه شخصیت بزرگی است و والیبال ایران مدیون او است.

وی افزود: کارخانه زحمات زیادی برای جایگاه والیبال ایران در آسیا و جهان کشید. هر چقدر تلاش کردیم او در تیم بماند، نشد. بیماری‌های این مربی بعد از کرونا تشدید شد و به درخواست خودش از تیم کنار رفت، امیدوارم هر چه سریع‌تر سلامتی اش برگردد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در ادامه درباره وضعیت تیم والیبال سایپا تصریح کرد: ما سناریوهای متفاوتی در نظر داریم. از نظر سناریو کماکان استراتژی این است که برای ادامه لیگ گزینه‌ها را بررسی کنیم. امروز از چند مربی صاحب نام دعوت کرده‌ایم و در حال رایزنی با آنها می‌باشیم. پس از دریافت برنامه‌های آنها طی یک کار گروهی سرمربی آینده را مشخص خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که گزینه‌های مدنظر چه کسانی هستند، گفت: از خمسه، سیدعباسی و شهنازی دعوت کرده‌ایم. اگر افراد دیگری نیز هستند که تمایل به همکاری با ما دارند برنامه‌های آنها را نیز دریافت خواهیم کرد.

سراجی در ادامه درباره جدایی محمد موسوی نیز گفت: از ابتدای فصل تیم را برای قهرمانی بسته بودیم و بازیکنان بزرگی را جذب کردیم، رفتن موسوی خارج از اختیار و توان ما بود. فعلاً می‌خواهم سکوت کنم تا کسی آسیب نبیند! در داستان جدایی موسوی، سایپا مورد جفا قرار گرفت.

سراجی ادامه داد: همچنان در ادامه لیگ برای قهرمانی حرکت می‌کنیم. بازیکنان بزرگی در اختیار داریم. بازیکنان جدیدی نیز در ادامه به تیم اضافه خواهند شد تا نقاط ضعف را جبران کنیم. رفتن موسوی آسیب بزرگی به تیم زد اما ما همچنان بازیکنان بزرگی در اختیار داریم و در نیم فصل احتمالاً تیم را تقویت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پایان درباره وضعیت تیم بانوان نیز گفت: والیبال بانوان نیز موفقیت‌های خوبی کسب کرده، با اقتدار حریفان را شکست داده و در صدر جدول قرار دارد. هاشمی عملکرد خوبی در تیم داشته و برنامه‌ها منسجم و در چارچوب حرکت می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.