نشست یوبومیر تراویسا با مدیر عامل و کادرفنی تیم والیبال شهرداری ارومیه برگزار شد

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی، پس از ورود سرمربی ایتالیایی به ارومیه جلسه ای با حضور یوبومیر تراویسا ،احد یوسفی مدیر عامل باشگاه و کادر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه در سالن کنفرانس هتل آریا برگزار شد.

در این جلسه که سه ساعت به طول انجامید مواردی در چگونگی و نحوه شروع تمرینات،لیست بازیکنان فصل جدید ، الحاق بازیکنان ملی پوش شهرداری ارومیه و جذب سهمیه های جوانان و امید تیم مطرح شد.

زمان و نحوه تمرینات و همچنین امکانات سخت افزاری مد نظر تراویسا از مواردی بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مربیان نیز سوالات خود را در مورد فصل آینده از این مربی مطرح کردند.

تراویسا پس از بازدید از آن از ماکن ورزشی و امکانات این باشگاه بازدید کرد و گفت:سطح کیفی و کفپوش سالن ورزشی نور قابل قبول است و محیط اطراف آن نیاز به تقویت بیشتری دارد.

تراویسا با بیان اینکه کیفیت کفپوش سالن مخابرات ارومیه باید بهتر از این باشد،خاطرنشان کرد:اگر دو زمین والیبال در کنار هم گنجانده شود ، بازدهی تمرینات در این سالن بهتر خواهد شد و راندمان کاری افزایش خواهد یافت. از کیفیت سالن های ورزشی در تمام دنیا ، بهره بردن از یک مربی خوب و با تجربه است. بازیکنان پایه در مقطعی هستند که باید زیر نظر یک مربی با تجربه و کارشناس ، آموزشی اصولی داشته باشند.

یوبومیر تراویسا در پایان با بازدید از مجتمع استخر شهرداری ارومیه و همچنین سالن غذاخوری غدیر شهرداری بیان نمود:باید از وجود چنین پتانسیل هایی در کنار هم نهایت استفاده را نمود.

انتهای پیام/