بانوان ملی‌پوش والیابل کشورمان بامداد امروز (شنبه) راهی اسلوونی شدند تا اردوی آماده‌سازی خود را در این کشور برگزار کنند.

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می‌کند. به همین منظور ملی‌پوشان والیبال بانوان بامداد امروز (شنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی وین و سپس شهر ماریبور اسلوونی شدند تا پنجمین اردوی آماده‌سازی خود را در این شهر دایر کنند.

 

شاگردان مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در مدت 12 روز اقامت خود در اسلوونی 12 مسابقه تدارکاتی و دوستانه نیز خواهند داشت و 14 مرداد ماه زمان بازگشت ملی‌پوشان به تهران است.

شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، فرزانه مرادیان، فرنوش شیخی، زینب گیوه، سارا اخلاقی، نیلوفر حجتی، مهسا صابری، مهدیه خواجه کلایی، سودابه باقرپور، نگار کیانی، مهتا یحیی‌پور و مهسا  کدخدا 16 بازیکن شرکت کننده در این اردوی برون مرزی هستند.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبداللهی، زهرا واحدی و نیلوفر ابراهیمی (مربیان جوان برای کسب تجربه)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری  (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و سپیده سادات هاشمی به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال ایران را در این اردو همراهی می‌کنند.

پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان به میزبانی ویتنام و با حضور هشت تیم برتر آسیا از 24 شهریور ماه آغاز می‌شود و با معرفی تیم‌های برتر در 30 شهریورماه به پایان می‌رسد.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در دور مقدماتی این رقابت‌ها با تیم‌های ویتنام (میزبان)، تایلند و چین تایپه هم‌گروه است. در دیگر گروه مقدماتی نیز تیم‌های چین، کره جنوبی، ژاپن و قزاقستان با هم رقابت می‌کنند.

 

انتهای پیام/