سی و هشتمین دوره رقابت‌های جام ویلیام جونز - چین تایپه؛

تیم ملی بسکتبال کشورمان ششمین بازی خود را در جام ویلیام جونز به فیلیپین واگذار کرد.

به گزارش سرویس توپ و تور فرتاک ورزشی، تیم ملی بسکتبال ایران ششمین دیدار خود را در سی و هشتمین دوره رقابت‌های جام ویلیام جونز که به میزبانی چین تایپه برگزار می‌شود، ظهر امروز برابر فیلیپین، نایب قهرمان آسیا برگزار کرد و با نتیجه 80 بر 73  شکست خورد.

تیم ملی بسکتبال کشورمان پس از 2 شکست برابر کره‌جنوبی و چین تایپه الف، دیدار ششم خود را هم ضعیف آغاز کرد و در پایان کوارتر نخست 20 بر 10 بازنده شد. شاگردان مهران شاهین‌طبع در 10 دقیقه دوم نمایش بهتری داشتند اما این وقت هم با برتری 16 بر 14 حریف به پایان رسید تا ملی‌پوشان کشورمان 36 بر 24 بازنده به رختکن بروند.

با آغاز کوارتر سوم، بازیکنان تیم ایران ابتکار عمل را به دست گرفتند و با یک بازی برتر 28 بر 17 برنده این وقت شدند تا در مجموع 53 بر 52 و با حداقل اختلاف از حریف عقب باشند. فیلیپینی‌ها که در ترکیب خود 7 بازیکن آمریکایی داشتند در کوارتر پایانی بازهم جریان بازی را در دست گرفتند تا با برتری 27 بر 21 در این وقت، به پیروزی 80 بر 73 برسند.

عدنان دورقی با کسب 20 امتیاز، چهره برجسته ایران مقابل فیلیپین بود . ضمن اینکه سالار منجی و محمد یوسف‌وند هم در  این دیدار 5 خطایی شدند.

 

انتهای پیام/