رییس هیات بسکتبال استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات بسکتبال منطقه 6 کشور در رده سنی نوجوانان به میزبانی شهر کرمانشاه و با حضور استان های غربی خبر داد.

بهمن صیاد شیرکش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 12 و 13 مرداد در سرسرای ورزشی تختی واقع در خیابان گمرک کرمانشاه برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در این رقابت ها که به صورت دوره ای برگزار می شود، استان های کرمانشاه، کردستان، خرم آباد و ایلام با یکدیگر رقابت می کنند تا در نهایت 2 تیم به مرحله نهایی صعود کند.

صیاد شیرکش با بیان اینکه مسابقات در هشت منطقه کشور برگزار می شود، افزود: از هر منطقه 2 تیم به دور نهایی راه می یابد تا در نهایت مسابقات با حضور 16 تیم برتر برای مشخص شدن تیم های اول تا سوم برگزار شود.

رییس هیات بسکتبال کرمانشاه با بیان اینکه تیم نوجوانان کرمانشاه سال گذشته مقام پنجم کشور را کسب کرد، گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم امسال جزو سه تیم اول قرار گیریم.

وی در پایان اظهار کرد: تیم های نوجوانان و جوانان بسکتبال کرمانشاه طی یکی دو سال اخیر همواره به عنوان مدعی در رقابت ها حضور یافته اند و امیدواریم امسال هردو تیم را روی سکو ببینیم.

 

انتهای پیام/