چهره ماندنی فوتبال ایران در رابطه با رونالدو گفت و گو کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریس رونالدو ستاره مطرح فوتبال دنیا، قصد دارد یک رکورد بی نظیر را در فوتبال جهان بشکند. علی دایی، چهره محبوب و مطرح فوتبال ایران، با ۱۰۹ گل زده، رکورددار تعداد گل های ملی جهان به حساب می آید و اخیرا رونالدو با گل هایی که برای پرتغال زده، به رکورد ۸۱ گل زده رسیده است. نزدیک شدن او به رکورد علی دایی باعث شد تا نشریه معتبر مارکا اسپانیا از دایی گفت وگویی ویدئویی بگیرد.کاپیتان اسبق تیم ملی هم در اینباره حرفهای جالبی زد به زبان آورد.

آقای دایی نظرتان را درباره رونالدو عنوان کنید

به نظر من او جزو سه بازیکن تاریخ برتر فوتبال جهان است. در این سالها با لیونل مسی هم رقابت تنگاتنگی داشته است. می توان گفت اگر او بهترین باز یکن جهان نباشد،از نظر خیلی ها دومین بازیکن برتر دنیاست. البته خیلی ها هم می گویند او بهترین است. من خودم برای رونالدو احترام خاصی قائل هستم. در واقع رونالدو نیازی به تعریف ندارد. توانایی اش در زمین بازی مشخص است.

رونالدو با ۸۱ گل زده، به رکورد شما نزدیک می شود.

رکوردها برای شکستن هستند. شاید رونالدو بتواند این رکورد را بشکند. امکانش وجود دارد.

البته او اختلافی ۲۸ گله با شما دارد.کریس ۸۱ گل زده و شما ۱۰۹گل. فکر می کنید به زودی بتواند رکوردتان را بشکند؟

به زودی که نه. او ۲۸ گل با من اختلاف دارد و این زمان می خواهد اما همانطور که گفتم، رکوردها برای شکستن است ولی جایی که رونالدو بازی می کند،قابل مقایسه نیست. او برای تیم ملی پرتغال این تعداد گل را زده است.سطحی که او برای تیم ملی پرتغال در آن بازی می کند، بالاتر از سطحی است که ما بازی می کردیم.رونالدو نه تنها در تیم ملی کشورش، که در لیگ اسپانیا و لیگ قهرمانان هم صاحب گلهای زیادی است و نشان می دهد چقدر توانایی  دارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.