اسطوره باشگاه استقلال اعتراف کرد که مهدی قایدی از او بهتر است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از همان روزهای ابتدایی ورود ریکاردو ساپینتو به فوتبال ایران در قامت سرمربی استقلال، حسن روشن شمشیرش را از رو بست. روشن در آن مقطع به رفتارهای این مربی در کنار زمین معترض بود و حالا در کنار رفتارهای وی، منتقد تصمیمات فنی وی نیز هست.

شانس پرسپولیس برای قهرمانی بیشتر است

حسن روشن پیشکسوت استقلال درباره شانس قهرمانی سه مدعی بالای جدول گفت: پرسپولیس قهرمان می شود. آنها دربی را بردند پس قهرمان خواهند شد. استقلال با شکست برابر آنها لطف بزرگی کرد تا بروند و قهرمان شوند. درباره سپاهان هم آنقدر گفتند بازی های آسانی دارند که دچار غرور شدند و ملوان را دستکم گرفتند و امتیاز دادند.

سپاهانی ها صدای سوت را نشنیده فکر کردند قهرمان شدند

وی افزود: این بزرگترین ضربه بود به سپاهان. یادم هست که یک روز «رایکوف» سرمربی تاج به ما گفت تا صدای سوت پایان بازی آخر را نشنیده اید مطمئن نباشید که قهرمان شده اید. سپاهانی ها صدای سوت را نشنیده فکر کردند قهرمان شدند و در واقع گول خوردند.

استقلال- ساپینتو

ترکیب ساپینتو در دربی اشتباه بود

روشن درباره عملکرد استقلال در هفته های اخیر گفت: دربی را کامل ندیدم اما وقتی شنیدم از یامگا در دفاع راست استفاده شده، فهمیدم که سرمربی تیم چه اشتباهی کرده است. اشتباه ساپینتو این است که می خواهد از تمام مهاجمان خود استفاده کند.

وی ادامه داد: یک جایی هم خواندم که گفته بود من به ترکیب ثابت اعتقادی ندارم. خب تیم شما اگر نزدیک به ده هفته نتیجه گرفت به دلیل استفاده از ترکیب ثابت بود.

 قایدی خیلی از من بهتر است

پیشکسوت استقلال درباره اینکه برخی مهدی قایدی را با دوران «حسن روشن بازیکن» مقایسه می کنند، گفت: او خیلی از من بهتر است. اما در همین دربی که بخش‌هایی از آن را دیدم قایدی آمده بود عقب و توپ می‌گرفت که این اشتباه بود. در تمام دنیا به مهاجمان می‌گویند در محوطه جریمه حریفان باشند اما اینجا برعکس است. همین الان اگر از قایدی این موضوعات را بپرسی می‌گوید نمی‌داند و مربیان به او نگفته‌اند!

از روز اول مخالف ساپینتو نبود اما با رفتارهای عجیبش به درد استقلال نمی‌خورد

روشن درباره انتقادات این روزهایش از ساپینتو نیز گفت: بنده از روز اول مخالف او نبودم اما وقتی برخی رفتارهای عجیبش را دیدم متوجه شدم به درد این تیم بزرگ نمی‌خورد. او از ما پول می‌گیرد اما چند بازی محروم می‌شود. خب باشگاه باید سه برابر آن پول‌ها را از وی پس بگیرد. یعنی جریمه‌اش کند.

ریکاردو ساپینتو

ساپینتو به درد تیم های درجه دو می خورد

این پیشکسوت استقلالی گفت: چند روز قبل در جام جم به من گفتند شما در فضای مجازی به دلیل این انتقادات فحش می‌خورید. گفتم باعث خوشحالی‌ام است که در آن فضا فحشم بدهند. الان هم تاکید می‌کنم که این سرمربی به درد تیم های درجه دو می‌خورد.

پیشکسوتان استقلال باید از وحید قلیچ آدرس تمرین را بپرسند

وی در پایان درباره جنجالی که حضور وحید قلیچ در تمرین استقلال ایجاد کرده گفت: او آدم خوبی است و در دوران خودش بازیکن بزرگی بوده و اشکالی هم ندارد که در تمرین استقلال حاضر شده اما آنهایی که می‌گویند چرا پیشکسوتان استقلال در تمرین تیم شان حاضر نمی‌شوند، بد نیست بدانند که نه ما و نه هواداران استقلال هیچکدام نمی‌دانیم تیم کجا تمرین می‌کند. نمی‌دانم وحید قلیچ از چه طریقی رفته سر تمرین تیم اما ظاهرا پیشکسوتان استقلال باید آدرس تمرین و راه حضور در آن را از قلیچ بپرسند.

مدیرعامل میداند آدرس خانه اکبرکارگر جم کجاست؟

روشن اضافه کرد: مگر ما پیشکسوتان به محل مسابقه نرفتیم و راهمان ندادند!؟ زمان آجورلو گفتم به پیشکسوتان تیم، لباس ورزش بدهید تا در زمان تمرینات، بروند دور زمین ورزش کنند و بازیکنان هم داخل زمین کارشان را انجام دهند، اما اتفاقی نیفتاد. همین الان مدیرعامل استقلال می داند خانه اکبرکارگرجم کجاست؟ می‌داند مریض است؟ یک نفر از این آقایان احترامی برای پیشکسوت قائل می‌شود؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.