در بازدید دبیر کل فدراسیون جهانی تکواندو از کمیته المپیک، هاشمی گفت: از این که یک ایرانی این پست را به عهده دارد بسیار خوشحالیم

به گزارش سرویس رزمی فرتاک ورزشی، حسین رفعتی دبیر کل فدراسیون جهانی تکواندو صبح امروز سه شنبه با حضور در کمیته ملی المپیک، با کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار که هادی ساعی، اصغر رحیمی و رئیس فدراسیون تکواندو نیز حضور داشتند، کیومرث هاشمی ضمن ابراز خوشحالی از حضور یک ایرانی در پست دبیر کل فدراسیون جهانی تکواندو اظهار داشت: بدون تردید این انتخاب بیانگر قدرت برنامه ریزی و کارهای اجرایی شما در این فدراسیون جهانی است چرا که به شخصه خود مطالعه کرده‌ام که دکتر چو رییس فدراسیون جهانی یکی از دلایل انتخاب شما در این پست را گسترش هر چه بیشتر تکواندو در عرصه جهانی دانست.

 

 

وی ادامه داد: بسیار خوشحالیم که یک ایرانی چنین پستی در یک فدراسیون بزرگ و موفق جهانی دارد و به شخصه در رقابتهای جهانی مکزیک شاهد بوده‌ام که چگونه بر اجرای رقابتها نظارت دارید.

 

 

هاشمی خاطر نشان کرد: بدون تردید تکواندو ایران در حال حاضر با همت و تلاشی که مسئولان، مربیان، قهرمانان و جامعه آن داشته‌اند، تنها قدرت جهانی این رشته است چرا که در رقابتهای جهانی و قاره‌ای بارها کره‌جنوبی را پشت سر گذاشته است و مردم کشور عزیزمان امید بسیاری دارند تا در المپیک ریو بار دیگر هوگوپوشان با مدال آوری خود باعث خوشحالی ملت شوند.

 

 

سپس حسین رفتی دبیر کل فدراسیون جهانی تکواندو ابراز داشت: بعنوان یک مسئول جهانی اگر چه می بایست بی طرف باشم ولی بعنوان یک ایرانی از پیروزیهای نمایندگان کشورم در رقابتهای برون مرزی خوشحال می‌شوم و امیدوارم این عزیزان در رقابتهای ریو بتوانند مایه مباهات مردم کشور عزیزمان شوند چرا که تمامی کشورها تکواندو ایران را بعنوان قدرت جهانی می شناسند.

 

 

وی خاطر نشان کرد: تمامی اقدامات لازم برای برگزاری رقابتهای تکواندو در بازیهای المپیک ریو از سوی فدراسیون جهانی انجام شده و در بحث داوران هم تلاش شد تا بهترین ها برای این رویداد مهم انتخاب شوند.

 


منبع: ورزش سه

انتهای پیام/