طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون جودو مجتبی قدمی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون معرفی شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ثبت نام از کاندیدای ریاست فدراسیون جودو در حالی از 25 آذرماه آغاز شده است که تا پایان ساعات اداری امروز 7 نفر مدارک خود را تحویل دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو داده‌اند.

امیرحسین سیاحی دبیر سابق فدراسیون برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون ثبت نام کرد و از همین رو عمادی سرپرست فدراسیون جودو طی حکمی مجتبی قدمی را به عنوان سرپرست فدراسیون جودو منصوب کرد. داود میقانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون جودو نیز امروز در انتخابات فدراسیون جودو ثبت نام نمود.

طبق برنامه ریزی مسئولان وزارت ورزش و جوانان ثبت نام از کاندیدای ریاست فدراسیون جودو از روز یکشنبه (25 آذرماه) آغاز شده و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت.

آرش میراسماعیلی پرافتخارترین قهرمان جودوی کشورمان (2 مدال طلا  مسابقات جهانی مونیخ ۲۰۰۱ و اوزاکا ۲۰۰۳، 2 مدال برنز مسابقات جهانی قاهره و ریودوژانیرو ۲۰۰۷ و یک مدال نقره و یک برنز بازی های آسیایی، سه طلا، یک نقره و یک برنز قهرمانی آسیا) به عنوان نخستین کاندیدا در انتخابات ریاست فدراسیون جودو ثبت نام کرد. 

عبدالله جعفری، مسعود حاجی آخوندزاده، ابوالفضل حیدریان و عباس فلاح عضو سابق تیم ملی جودو و دارنده نشان برنز از بازی‌های آسیایی و چهار برنز از مسابقات قهرمانی آسیا با حضور در فدراسیون مدارک خود را تحویل داده و ثبت نام کردند. 

ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون جودو شنبه 8 دی‌ماه به پایان می رسد. دانشمند فر دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.