مراسم قرعه‌کشی دومین دوره مسابقات هنرهای رزمی جهان ۲۰۱۹ دقایقی پیش در "چونگجو" کره جنوبی برگزار شد و تیم ملی تکواندو کشورمان با کره‌جنوبی و چین تایپه در یک گروه قرار گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات هنرهای رزمی 2019 در دو بخش پومسه و کیوروگی (تیمی مشترک)، از ساعت 9:30 (به وقت تهران) فردا (یکشنبه - 10 شهریورماه) در "چونگجو" کره جنوبی آغاز می‌شود و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.

مراسم قرعه‌کشی این دوره از رقابت‌ها دقایقی پیش انجام شد و بر همین اساس تیم‌ملی تکواندو کشورمان با تیم‌های کره‌جنوبی و چین تایپه در گروه دوم قرار گرفت و در گروه اول نیز تیم‌های مراکش، روسیه و ترکیه با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند.

مبارزات با مرحله مقدماتی و از ساعت 6 صبح فردا (یکشنبه - 10 شهریورماه) آغاز می شود و 6 تیم در دو گروه 3 تیمی مبارزه خواهند کرد و در پایان این رقابتها دو تیم از هر گروه به مرحله بعد راه پیدا می کنند.

دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کنند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم مشخص می‌شود. ساعت 6:30  روز دوشنبه -11شهریور ماه  تیم اول گروه یک با تیم دوم گروه دوم و تیم دوم گروه یک با تیم اول گروه دوم برای رسیدن به مرحله فینال مسابقه می‌دهند. دیدارهای فینال نیز از ساعت 10:40  پیگیری می‌شود.

امیرمحمد بخشی، عرفان ناظمی، کیمیا همتی و کیمیا علیزاده ترکیب تیم ایران در این رویداد را تشکیل می‌دهند.

تیم‌ اول مستقیما در مسابقات تیمی بازی‌های المپیک 2020 – توکیو که به صورت آزمایشی برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کند.

رقابتها در سه راند (راند اول: 4 دقیقه - راند دوم و سوم: 3 دقیقه) و با یک دقیقه استراحت میان هر راند پیگیری می‌شود.

هدایت این تیم در گروه مردان برعهده وحید عبداللهی و در گروه دختران برعهده مهرو کمرانی است.

 این رقابت‌ها 1G است و به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب 10، 6 و 3/60  امتیاز تعلق می‌گیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.