دادگاه بین‌المللی حکمیت ورزش اعلام کرد، سوم آذر دادگاه شکایت فدراسیون جودوی ایران از فدراسیون جهانی به دلیل صدور رای ۴ سال محرومیت، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دادگاه حکمیت ورزش در نامه‌ای به فدراسیون جودو ایران، سوم آذر را زمان رسیدگی به پرونده شکایت جودو ایران از رای کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جودو اعلام کرد. 

پس از این که در پرونده ابتدایی، تعلیق دائم برای جودو ایران با پیش شرط مشخص شد، رای از سوی دادگاه حکمیت ورزش باطل اعلام شد و پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی ارجاع شد. پس از آن کمیته انضباطی فدراسیون جهانی، نهم اردیبهشت ماه سال جاری، فدراسیون جودو ایران را به مدت ۴ سال(از سپتامبر ۲۰۱۹ تا سپتامبر ۲۰۲۳) از حضور در کلیه رویدادهای بین‌المللی محروم کرد.

اما فدراسیون جودو شکایت دیگری را در دادگاه حکمیت ورزش علیه رای کمیته انضباطی فدراسیون جهانی ارائه کرد. بعد از آن لایحه دفاعی هر دو طرف به دادگاه حکمیت ارائه شد.

سرانجام داوران دادگاه حکمیت ورزش پس از رسیدگی به لوایح شکایت، در نامه‌ای به فدراسیون جودو اعلام کردند، جلسه رسیدگی به پرونده شکایت ایران از فدراسیون جهانی، سوم آذر به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.