ترکیب تیم‌های ملی ووشو ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی به طور رسمی از روز اول مهر ماه به میزبانی شهر هانگژو در کشور چین آغاز می‌شود و به مدت ۲ هفته ادامه خواهد داشت. پیکارهای ووشو این بازی‌ها از روز دوم لغایت ۶ مهرماه پیگیری خواهد شد. بر همین اساس کاروان ووشو ایران در دو بخش ساندا و تالو و با ۱۳ ووشوکار در این دوره از بازی‌ها حضور خواهد داشت.

برهمین اساس تیم ملی ووشو ایران در دو بخش ساندا و تالو در هر دو گروه دختران و پسران با ۱۶ ورزشکار در این دوره از رقابتها حضور خواهد داشت. شجاع پناهی (۶۰- کیلوگرم)، افشین سلیمی (۶۵- کیلوگرم)، محسن محمد سیفی (۷۰- کیلوگرم) و یوسف صبری (۷۵- کیلوگرم) با هدایت امیر اوجاقی به عنوان سرمربی و علی دهقان به عنوان مربی ترکیب مردان ساندا را تشکیل خواهند داد.

در ساندا بانوان نیز الهه و شهربانو منصوریان در اوزان ۵۲- و ۶۰- کیلوگرم با مربیگری راضیه طهماسبی راهی هانگژو خواهد شد.

در تالو مردان نیز تیمی که هدایت آن برعهده فرشاد عربی است، احسان پیغمبری (فرم چانگ چوان)، محمدعلی مجیری (در بسته نان چوان – نن گوئن)، شاهین بنی طالبی (در بسته نان چوان – نن گوئن)، حسین قبله نما (در بسته دائوشو و گوئن شو) به روی تالو فیلد بازی‌های آسیایی خواهند رفت. در تالو بانوان نیز زهرا کیانی (در بسته جین شو – چیانگ شو)، مینا پناهی (در بسته نان چوان – نن دائو) و حانیه رجبی (در بسته نان چوان – نن دائو) با مربگیری محبوبه کریمی به این بازی‌ها اعزام خواهند شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.