نایب رئیس فدراسیون فوتبال که برای تماشای بازی دختران فوتبال ایران و اوکراین به سالن رفته بود، اعلام کرد برای تمرین تماشا کردن مسابقات به سالن آمده است!

به گزارش فرتاک ورزشی،

که برای تماشای دیدار تیم‌های ملی فوتسال بانوان ایران واوکراین در واکنش به اینکه حضور آقایان در سالن ممنوع است و با توجه به نامحرم بودن او نمی‌تواند وارد سالن شود، گفت: چون من می‌خواهم به تایلند بروم و همه مسابقات خانم‌ها را ببینم، گفتم اینجا بیایم و تمرین کنم که چطور نگاه کنم، چون مسئول آسیا هستم و باید همه مسابقات را نگاه کنم، گفتم اینجا تمرین کنم که چطور نگاه کنم!

وی در واکنش به مسئله راه ندادن عکاسان به سالن مسابقه و همچنین ممانعت از ورود خبرنگاران با تلفن همراه با این صحبت یکی از همراهان خود مواجه شد که وزارت ورزش از این کار ممانعت کرده است که وی در این خصوص، اظهار داشت: کدام وزارتخانه؟!

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه وزارت ورزش مخالفت کرده و عملاً وزارت صنعت و معدن نمی‌تواند ممانعت کند، خاطرنشان کرد: چرا وزارتخانه‌های دیگر هم هستند!

کفاشیان درباره اینکه همیشه این گلایه از رسانه‌ها وجود دارد که ورزش بانوان را همراهی نمی‌کنند و حالا که رسانه‌ها همراه هستند به آنها چنین اجازه‌ای داده نمی‌شود، گفت: خب شما گوشی تلفن همراه خود را نیاورید. ممکن است در حال بازی خدایی نکرده یک نفر روسری‌اش بیفتد!

وی در مورد اینکه در بازی با روسیه رسانه‌ها یک عکس و فیلم از بازی منتشر نکردند و باید این اعتماد به رسانه‌ها باشد به کارمند فدراسیون فوتبال گفت: خب اجازه بدهید به سالن بروند، من هم که مشکلی ندارم.

انتهای پیام/