فصل ۹۶ - ۹۵ لیگ برتر فوتسال بانوان مانند لیگ مردان با ۱۴ تیم برگزار می‌شود و هر یک از تیم‌ها باید ۴ میلیون تومان ورودیه بدهند!

به گزارش فرتاک ورزشی، شهرزاد نصیری: لیگ برتر فوتسال بانوان در فصل 96 - 95 مانند لیگ مردان با حضور 14 تیم برگزار خواهد شد. این در حالی است که سال گذشته تعداد تیم‌های حاضر در لیگ 12 تیم بود.

وی ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تیم اول تا چهارم لیگ دسته اول به رقابت‌های لیگ برتر بانوان صعود کردند. ابتدا تیم‌های شهرداری دزفول و شهرداری رشت از لیگ دسته اول به رقابت‌های لیگ برتر صعود کردند و پس از آن تیم های هلال احمر یزد و شقایق سرخ مبارکه اصفهان نیز دو تیم سوم و چهارم در لیگ دسته اول بودند که جواز حضور در رقابت‌های لیگ برتر را به دست آوردند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان افزود: دو تیم بندرعباس و کیان تهران نیز به دسته یک سقوط کردند تا به این ترتیب این فصل از لیگ برتر فوتسال بانوان با 14 تیم برگزار شود.

نصیری درباره هزینه‌های ورودی تیم‌های گفت: در مقایسه با سال گذشته ورودی تیم‌های برای حضور در لیگ کمی تغییر کرده است. با این وجود این هزینه‌ها آن قدر کم است که کفاف هزینه‌های داوری و تدارکات و دیگر برنامه‌های لیگ را ندارد اما سازمان لیگ و کمیته بانوان برای حمایت و حفظ تیم‌های بانوان در لیگ تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

وی یادآورشد: هزینه ورودی تیم‌های بانوان در لیگ برتر فوتسال در مقایسه با تیم های مردان بسیار ناچیز است. تیم‌هایی که تمایل به حضور در لیگ برتر فوتسال را دارند باید مبلغ 4 میلیون تومان را پرداخت کنند.

مراسم قرعه‌کشی دوازدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور با حضور نمایندگان تیم‌های ملی حفاری ایران، پخش و پالایش آبادان، شهرداری دزفول،دانشگاه آزاد اسلامی، بازرگانی امیر نوشهر، شهرداری رشت، تعاونی احرار رشت،شهرداری البرز زنجان، هلال احمر یزد، شقایق سرخ مبارکه اصفهان، آراد کرمان، شهرداری تبریز، ابرسنگ سارینا بابال و دکتر جمشیدی‌راد تبریز از 12 مرداد برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: فوتسال - شهرزاد نصیری -