لژیونر تیم ملی هندبال کشورمان گفت: از دو هفته پیش به مسئولان باشگاه استوا بخارست گفته بودم که مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازی نخواهم کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 محسن باباصفری، دروازه‌بان تیم ملی هندبال که در این فصل برای تیم استوا بخارست بازی می‌کند در کاپ اروپا مقابل تیمی از رژیم صهیونیستی حاضر به بازی نشد.
محسن باباصفری درخصوص عدم رویارویی با تیمی از رژیم صهیونیستی در کاپ اروپا اظهار داشت: ما روز یکشنبه با مکابی اسرائیل در کاپ اروپا بازی داشتیم که من حاضر نشدم در این دیدار بازی کنم. تیم ما در این بازی با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به برتری رسید. بازی دوم در اسرائیل است که باز هم شرکت نخواهم کرد. اگر پیروز این بازی شویم به دور بعد راه خواهیم یافت و اگر با ۳ گل ببازیم حذف می‌شویم.
وی تأکید کرد: من از دو هفته پیش به مسئولان باشگاه گفته بودم که مقابل این تیم بازی نخواهم کرد. اما چند روز قبل دوباره از من پرسیدند و وقتی که دیدند بر تصمیم خود مصرّ هستم، ناراحت شدند. پست دروازه‌بانی یکی از ارکان هندبال است و خدا را شکر دروازه‌بان دیگر ما هم آماده بود. ان‌شاءالله در دیدار برگشت که روز جمعه خواهد بود، تیم ما برنده بازی خواهد بود. چون اگر حذف شویم، تمامی انتقاد‌ها به‌سمت من خواهد بود که چرا در مسابقات حضور نداشتیم.
محسن باباصفری افزود: طبق قراردادی که دارم، به‌دلیل عدم حضور در این دو بازی جریمه خواهم شد. امروز شنیدم فردا قرار است میزان جریمه مشخص شود. فعلاً چیزی نگفتند، چون مدیرعامل باشگاه به ارزش‌های کشور ما احترام می‌گزارد و برای من حرف او اهمیت دارد.
وی تصریح کرد: شاید در تمدید قراردادم در آینده بند‌های جریمه مشخصی در صورت عدم بازی با نمایندگان رژیم صهیونیستی در نظر بگیرند. به ارزش‌های کشورم احترام گزاردم و از جریمه و یا هر اتفاق دیگری ترسی ندارم و تا آخر پای آن ایستاده‌ام.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.