سرپرست کمیته فوتسال گفت: انصاری‌فر یکی از پیشکسوتان فوتبال و فوتسال کشور است و شمسایی هم آقای گل جهان و کاپیتان تیم ملی بوده است؛ چه کسی بهتر از این دوستان می‌تواند به فوتسال کمک کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

داود پرهیزکار در مورد جلسه امروز کمیته فنی که با حضور محمدحسن انصاری فرد و وحید شمسایی در محل کمیته فوتسال برگزار شد گفت: جلسه خوبی برگزار شد؛ ما در ابتدا سعی کردیم کسانی را به عضویت کمیته فنی توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی درآوریم که از لحاظ فنی سطح بسیار بالایی داشته باشند.

وی ادامه داد: انصاری‌فر یکی از پیشکسوتان فوتبال و فوتسال کشور است و مدتی سرمربی تیم ملی فوتسال بود و سابقه خوبی در این رشته دارد. از طرف دیگر وحید شمسایی آقای گل جهان بوده و سال‌ها کاپیتان تیم ملی بوده و برای فوتسال ایران زحمات زیادی کشیده است. فکر می‌کنم چه کسی از این دوستان بهتر می‌تواند در ادامه به کمیته فنی و کمیته فوتسال کمک کنند.

سرپرست کمیته فوتسال گفت: در جلسه امروز صحبت‌های خوبی در رابطه با نحوه چگونگی پیشرفت فوتسال داشتیم و هدف از این جلسات طرح توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی است که انشالله بتوانیم با کمک و همدلی همدیگر فوتسال را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.

پرهیزکار در پاسخ به این سوال که آیا غیر از شمسایی افراد دیگر هم قرار است به جمع کمیته فنی اضافه شوند گفت: بله، قطعا همینطور است؛ در مجموع کمیته فنی ۵ نفر عضو دارد و در حال حاضر ما و سایر دوستان در حال رایزنی هستیم.

وی همچنین در رابطه با اردوهای تدارکاتی تیم ملی فوتسال گفت: از روز گذشته تیم ملی فوتسال اردوی خود را جهت آمادگی بازی تدارکاتی با تیم ملی صربستان شروع کرده است. در رابطه بازی با برزیل هم در حال پیگیری هستیم و همانطور که اطلاع دارید از روز گذشته تعطیلات کریسمس به پایان رسیده و در حال رایزنی هستیم؛ در صورتی‌که موفق به برگزاری این دیدار نشویم بازی‌های دیگری مد نظرمان است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.